Home WARTO SZKICOWAĆ WARTO SZKICOWAĆ
WARTO SZKICOWAĆ
0

WARTO SZKICOWAĆ

0
0

WARTO SZKICOWAĆ!

Macie swoje ulubione szkice? A może jesteście w trakcie tworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego? Wstawiajcie swoje szkice na nasz Facebook pod postami z tytułem „WARTO SZKICOWAĆ”. Wasze szkice będą ocenione przez grono współpracujących z nami architektów, a najlepsze, wybrane szkice zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Szkicownika Architekta!

Rusza kolejna edycja kampanii promującej szkicowanie!

„Rysunki zastępują słowa, pomagają czytelnie obrazować idee” – Marcin Sadowski JEMS Architekci.

Celem akcji jest uświadomienie studentom architektury, że szkic odręczny jest również ważny jak komputerowa wizualizacja projektu!

Przygotowujemy dla Was na jesień kolejne wydanie Szkicownika Architekta. Jak zawsze zrobimy to z wybitnym polskim architektem. Jego szkice na pewno zainspirują Was do projektowania!

A teraz zadanie dla Was. Macie swoje ulubione szkice? A może jesteście w trakcie tworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego?

Podzielcie się z nami swoimi szkicami architektonicznymi. Mogą mieć formę rysunków budowli czy detali, szkicami koncepcyjnymi, notatkami. Do nich dołączcie krótką wypowiedź (w formie tekstu lub filmu) dlaczego szkicujecie, jak szkic wykorzystujecie w nauce i pracy oraz w czym szkicujecie: w szkicownikach, na kartkach, w notesach czy może na tabletach?

Wstawiajcie swoje szkice na nasz Facebook pod postami z tytułem „WARTO SZKICOWAĆ”.  Wasze szkice będą ocenione przez grono współpracujących z nami architektów, a najlepsze, wybrane szkice zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Szkicownika Architekta!

 

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin_Warto-Szkicować_

open