Home News ZINTEGROWANE SYSTEMY GWARANCJĄ SUKCESU W BIZNESIE RUSZTOWANIOWYM
ZINTEGROWANE SYSTEMY GWARANCJĄ  SUKCESU W BIZNESIE RUSZTOWANIOWYM
0

ZINTEGROWANE SYSTEMY GWARANCJĄ SUKCESU W BIZNESIE RUSZTOWANIOWYM

0
0

Zintegrowane systemy firmy Layher uzupełniają się po to, aby nasi klienci mogli się z nami rozwijać i przystosowywać się do otaczającej rzeczywistości. W świecie dynamicznego rozwoju rynku i ciągłych zmian współpraca z Layher daje gwarancję podążania we właściwym kierunku.

Każda firma, która planuje oprzeć profil swojej działalności na usłudze wynajmu rusztowań, najtrudniejsze i najbardziej brzemienne w skutki decyzje biznesowe musi podjąć już na początku swojej działalności. Kształtująca się dopiero firma musi zmierzyć się z wiedzą na temat rynku, odpowiedzią na wiele trudnych pytań oraz na jego potrzeby. Wybrać system ramowy i postawić na szybki montaż i demontaż, czy może jednak system modułowy, który jest bardziej wszechstronny? Świadczyć usługi głównie dla branży budowlanej, a może wybrać przemysł lub też branżę eventową? Firma Layher, jako światowy lider w branży rusztowań, dobrze zna i rozumie wątpliwości swoich klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, Layher wprowadził na rynek rusztowań koncepcję Zintegrowanych systemów. Prosta i skuteczna idea, która ma za zadanie przekształcić początkową niepewność w przewagę biznesową i konkurencyjną.

Zintegrowane systemy.

Nowy wymiar funkcjonalności. Warto tutaj postawić pytanie: w jaki sposób firmy rusztowaniowe mogą podnosić wartość dostarczanych przez siebie usług? Jesteśmy zdania, że idealną strategią jest poszerzanie wachlarza możliwości zastosowania posiadanego przez siebie sprzętu. Nasi klienci, wyposażeni w odpowiednie elementy i akcesoria, mogą świadczyć usługi szerokiemu gronu odbiorców, uniezależniając się tym samym od koniunktury w określonych branżach. Zintegrowane systemy firmy Layher oznaczają pełną zgodność naszych produktów pomiędzy sobą w następujących płaszczyznach:
• wymiarowej, co w prostym rozumieniu oznacza, że wszystkie wymiary osiowe naszych konstrukcji są standardowe, takie same dla każdego systemu;
• funkcjonalnej, dzięki możliwości łączenia naszych systemów pomiędzy sobą w celu uzyskania żądanego rozwiązania technicznego; dodatkowo kolejne generacje systemów powstają zawsze z uwzględnieniem zasady wstecznej kompatybilności z poprzednimi wersjami;
• formalnej, dzięki systematycznemu budowaniu dokumentacji do naszych systemów, która zasadę integracji oryginalnych systemów Layher opisuje w sposób bezpośredni i jasny do zrozumienia.

Co to oznacza w praktyce?

Wybierając rusztowania firmy Layher, dostajemy Więcej Możliwości. System ramowy Blitz czy też system modułowy Allround w podstawowych konfiguracjach umożliwia wykonanie zarówno rusztowań elewacyjnych, jak i rusztowań do prac zbrojarskich oraz szalunkowych. Oba systemy umożliwiają wykonanie rusztowań jezdnych. Kolejną aplikacją jest wykonanie różnego typu schodni, od tych prostszych – podestowych, do najbardziej zaawansowanych schodni przewidzianych do dróg ewakuacyjnych. Użycie systemów ochronnych umożliwi wykonanie zadaszeń i tymczasowych wiat o konstrukcji poszycia z blachy stalowej (stalowy dach kasetowy i kasety ścienne Protect) oraz plandekowej (dach kederowy XL, dach Allround FW, hale kederowe, szyny kederowe z plandekami osłonowymi). Istnieje możliwość wykonania naszych dachów w wersji jezdnej. W przypadku systemu Layher Allround to dopiero początek. Dzięki niemu możemy wybudować wieże podporowe o różnych charakterystykach wytrzymałościowych, od bardzo skalowalnej wersji TG60 po wieże Heavy Duty – do bardzo dużych obciążeń. Allround stanowi idealną bazę do wykonania kładek i przerzutów. System Allround FW to kładki i konstrukcje nośne o kompaktowych gabarytach i dużych możliwościach. Dźwigar kratowy Allround to już większy kaliber. Daje możliwość wykonania kładki dla pieszych o długości przęsła rzędu 30 m! Na koniec wystarczy wspomnieć, że system Allround jest rdzeniem wszystkich konstrukcji scenicznych, podiów i trybun wykonywanych pod szyldem Layher Event. Niewielka ilość elementów dodatkowych, będących uzupełnieniem podstawowych systemów otwiera nieskończone niemal możliwości.

open