Home News BUDOWLANA FIRMA ROKU – XVI EDYCJA
BUDOWLANA FIRMA ROKU – XVI EDYCJA
0

BUDOWLANA FIRMA ROKU – XVI EDYCJA

0
0

Zapraszamy do udziału w XVI edycji konkursu Budowlana Firma Roku. Czekamy na zgłoszenia wykonawców, deweloperów, projektantów, producentów i dystrybutorów rozwiązań dla budownictwa – wszystkich firm działających na rynku budowlanych, które mogą pochwalić się znaczącymi sukcesami osiągniętymi w 2018 roku.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz menadżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocję tych firm i osób oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU >>FORMULARZ<<  – wypełniony formularz rejestracyjny prosimy o wysłanie na adres: socha@buildercorp.pl

Organizatorem konkursu jest miesięcznik Builder. Konkurs jest dwuetapowy, do pierwszego etapu mogą przystąpić wszyscy ww. zainteresowani, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po weryfikacji zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu nominowana do II etapu i wyróżnień będzie wyselekcjonowana grupa firm – liderów w swoich sektorach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada 2018 r.

BUILDER AWARDS 2017:

Gala z rozdania nagród Budowlana Firma Roku 2017

Laureaci konkursu Budowlana Firma Roku 2017

KONTAKT:

Sprawy merytoryczne:
Danuta Burzyńska
tel. +48 507 175 701
e-mail: burzynska@buildercorp.pl

Sprawy organizacyjne:
Urszula Socha
tel. + 48 505 169 204
e-mail: socha@buildercorp.pl

 

open