Home News WIŚNIOWSKI – WYZNACZAJĄC NOWE KIERUNKI
WIŚNIOWSKI – WYZNACZAJĄC NOWE KIERUNKI
0

WIŚNIOWSKI – WYZNACZAJĄC NOWE KIERUNKI

0
0

Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek w branży budowlanej w Polsce. Dzięki wizjonerskiej wizji właściciela Andrzeja Wiśniowskiego od początku istnienia wdraża innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały, by zapewnić maksymalną satysfakcję klientów.

Produkty tej marki łączy styl, komfort i bezpieczeństwo. Potwierdzeniem realizacji tych zobowiązań są liczne certyfikaty uzyskane w akredytowanych instytucjach oraz nagrody przyznawane rokrocznie przez ekspertów branżowych, a także uzyskane dzięki opinii użytkowników produktów marki WIŚNIOWSKI. Niemal 30-letnie doświadczenie marki daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności za produkt w całym cyklu jego istnienia.

ZYSKAĆ MIANO POTENTATA
Historia marki WIŚNIOWSKI rozpoczęła się w 1989 r., gdy jej założyciel Andrzej Wiśniowski skonstruował pierwszą bramę garażową otwieraną automatycznie. Futurystyczna jak na ówczesne czasy wizja szybko zyskała swoich zwolenników. Wkrótce z manufaktury w przydomowym garażu Zakład Produkcji Drzwi Garażowych Automatycznie Otwieranych zaczął przekształcać się w coraz większą firmę. Z roku na roku przybywało hal produkcyjnych, unowocześniano park maszynowy i zwiększano zatrudnienie. Stale rozwijała się oferta handlowa – do grupy produktów marki WIŚNIOWSKI dołączyła stolarka aluminiowa, systemy ogrodzeniowe, a wkrótce także specjalistyczne produkty dla przemysłu. Zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań oraz wysoka jakość produktu pozwoliły nie tylko zyskać miano potentata na rynku krajowym, ale również z powodzeniem – w 1999 roku – wkroczyć na rynki zagraniczne. W 2012 roku – po 23 latach istnienia – firma WIŚNIOWSKI przeszła kompleksowy rebranding. Nowoczesny logotyp z sygnetem w kształcie korony od tamtej pory podkreśla pozycję rynkową marki wyznaczającej nowe kierunki w branży.

ODPOWIEDZIALNY BIZNES
Firma WIŚNIOWSKI posiada własne biuro konstruktorskie oraz zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 230 000 mkw. Jej produkcja oparta jest o Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Swoje produkty eksportuje do ponad 2,5 tysiąca punktów sprzedaży w Europie. WIŚNIOWSKI realizuje projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzi kampanie o charakterze charytatywnym z zasięgiem ogólnopolskim, a także współpracuje z instytucjami i placówkami edukacyjnymi. Warto w tym miejscu wspomnieć o Fundacji Horyzont360. Jej działalność skupia się na kreowaniu oraz opracowywaniu koncepcji zagospodarowania turystyczno- -rekreacyjnego wokół Jeziora Rożnowskiego, a także animowaniu społeczności lokalnej. Firma WIŚNIOWSKI wspiera także wydarzenia o charakterze kulturalnym i sportowym. W 2016 roku firma nominowana została do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Odpowiedzialny biznes.

open