Home News EURO STYL CZEKA SILNY ROZWÓJ – RADOSŁAW SEROCKI
EURO STYL CZEKA SILNY ROZWÓJ – RADOSŁAW SEROCKI
0

EURO STYL CZEKA SILNY ROZWÓJ – RADOSŁAW SEROCKI

0
0

Euro Styl od początku istnienia zarządza budowami przy pomocy własnego wykonawstwa. Efektem jest wysoka jakość realizacji i tysiące zadowolonych klientów. O zaletach tego rozwiązania i perspektywach na przyszły rozwój opowiada Radosław Serocki, Wiceprezes Zarządu Euro Styl Construction.

Builder: W jaki sposób działa Euro Styl Construction?

Radosław Serocki: Euro Styl od początku swojego istnienia, czyli już od 11 lat, korzysta z własnego wykonawstwa, dziś istniejącego pod nazwą Euro Styl Construction. Dzięki temu przepływ informacji, współpraca oraz kumulowanie wiedzy w organizacji osiągają najwyższą efektywność. Od lat wspólnie realizujemy nasze budowlane potrzeby. Za sprawą takiego rozwiązania proces jest ciągły, przewidywalny i prowadzony z pomocą świetnie wyszkolonej oraz doświadczonej kadry.

Sprawujemy też pełną kontrolę nad budżetem każdej z inwestycji oraz harmonogramem realizowanych prac. Nie zdarzyło się u nas jeszcze opóźnienie w przekazaniu mieszkań, co przy obecnej sytuacji na rynku deweloperskim staje się znaczącą przewagą konkurencyjną. Wyznaczamy też własne standardy jakości i mamy pełną kontrolę nad rodzajem używanych materiałów.

Builder: Z kim współpracujecie?

R.S.: Korzystamy z pomocy wielu wykonawców, z którymi pozostajemy w dobrych relacjach od wielu lat. Obecnie współpracujemy z około 240 kontrahentami. Są wśród nich zarówno duże podmioty, jak i niewielkie firmy z całego kraju. Euro Styl dziś to już nie tylko marka silnego dewelopera z grupy Dom Development, ale także solidnego i zaufanego partnera.

Builder: Co sprawia, że wykonawcy chcą pracować dla Euro Styl Construction?

R.S.: Wielu kontrahentów jest związanych z nami od początków istnienia firmy, czyli już ponad dekadę. Ciągle chcą się uczyć, rozwijać i profesjonalizować razem ze wzrostem Euro Styl. My tworzymy im do tego sprzyjające warunki. To z kolei procentuje, bo wykonawcy chcą dla nas pracować – widzimy to zarówno przy wieloletnich współpracach, jak i podejmując współdziałanie z nowymi firmami.

Nasi podwykonawcy nie muszą martwić się o ciągłość współpracy. Zapewniamy im płynność finansową i partnerskie podejście. Co ważne, nie tylko w czasach dobrej koniunktury, ale także wtedy, gdy warunki rynkowe stają się trudniejsze. Teraz rynek jest bardzo dynamiczny, jednak my, rozumiejąc cykle koniunkturalne, jesteśmy przygotowani także na gorsze czasy. Nasi wykonawcy nie zostaną wtedy sami.

Builder: Na jakie wartości stawia firma?

R.S.: Euro Styl od zawsze budowany był na relacjach. Staramy się grać fair play, co opisuje program Jesteśmy fair. Podstawą naszej działalności jest odpowiedzialność: za produkt, za lokalną społeczność i właśnie za relacje. W działalności Euro Styl Construction przejawia się to między innymi w podejściu do wykonawców, których traktujemy jak wspólników. Wielu naszym obecnym partnerom pomogliśmy się rozwinąć, gdy brakowało im finansowania. Innych kontrahentów wsparliśmy w kryzysowych sytuacjach. Niejednego wyciągnęliśmy z kryzysu. Firmy rozwijają się przy nas i zdobywają cenne doświadczenie. Budują swoje portfolio. Zaufanym wykonawcom mówimy otwarcie: jesteśmy na dobre i na złe.

Builder: Jakie firma ma plany na najbliższe lata?

R.S.: Nie jest tajemnicą, że Euro Styl, który w ubiegłym roku stał się częścią Grupy Kapitałowej Dom Development, czyli największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce, planuje zwiększyć skalę. Euro Styl Construction zatem także będzie rósł w siłę. Nasi wykonawcy są na to przygotowani, jednak ich siły i czas są dobrem ograniczonym. Dlatego poszukujemy nowych partnerów do długofalowej współpracy. Jesteśmy otwarci na rzetelnych wykonawców z całego kraju, a także z zagranicy. Tylko w 2018 roku oddamy do użytku ponad 850 mieszkań, a w 2019 rozpoczniemy budowę kolejnych 32 budynków. Zapowiada się pracowity i owocny rok. Planujemy rozpocząć go wzmocnieni o nowe siły.

Zapraszamy do współpracy tych, którzy chcieliby tworzyć przestrzeń naszej aglomeracji!

 

open