Home News CERRAD: UNIKAT W SKALI KRAJU
CERRAD: UNIKAT W SKALI KRAJU
0

CERRAD: UNIKAT W SKALI KRAJU

0
0

Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to filary działalności Cerrad, które są fundamentem dynamicznego rozwoju marki. Firma od ponad dwudziestu lat tworzy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości.

Produkty tworzone przez Cerrad idealnie wpisują się w nowoczesne trendy. Załoga firmy wierzy, że takie podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.

Rozwój przede wszystkim
Od początku istnienia firma stawia na nieustanny rozwój. Poszukuje nowych inspiracji, wzbogaca ofertę i z każdym dniem pracuje nad zaskakującymi rozwiązaniami. Sukces rynkowy zawdzięcza konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju polegającej na inwestowaniu w infrastrukturę i technologię. Głównym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów w największym stopniu odpowiadających ich potrzebom. Co więcej, w lipcu 2018 r. firma zakończyła budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln zł powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie. Są w niej wytwarzane największe płytki gresowe w Polsce o wymiarach do 160 x 320 cm.

Unikalne produkty
Nowoczesna technologia, pozwalająca uzyskać niepowtarzalny efekt wzorniczy, otwiera przed firmą kolejne segmenty rynku i plasuje ją w kategoriach innowatora branży. Zastosowane rozwiązania umożliwiają wprowadzenie zupełnie nowych, dotychczas niedostępnych linii produktów o znakomitych parametrach użytkowych oraz wysokich walorach estetycznych. Nowa marka produktów premium ULTIME redefiniuje pojęcie płyt wielkoformatowych i otwiera zupełnie nowe możliwości aranżacyjne – zwłaszcza w kontekście budownictwa inwestycyjnego. Warto zaznaczyć, że płyty prasowane są w formacie 160 x 480 cm i cięte przed wypałem, co daje niezwykle dużą elastyczność w zakresie kreowania ich docelowych wymiarów. Uzyskane w ten sposób mniejsze formaty rozszerzą kolekcję, oddając do dyspozycji znacznie bogatszy wachlarz produktów.

Natura inspiracją
Projektanci z Cerrad tworzą w myśl zasady: to, co najlepsze, ma swoje odzwierciedlenie w naturze – dlatego produkty tej firmy czerpią z połączenia nowoczesności i otaczającego nas świata. Portfolio regularnie wzbogacają nowe kolekcje płytek inspirowanych rysunkiem drewna, powierzchnią minimalistycznego betonu, pięknem naturalnego kamienia czy eleganckiego marmuru. Produkty Cerrad spełniają marzenia o wyjątkowej, niepowtarzalnej kompozycji. Różnorodne wzornictwo, bogata kolorystyka oraz szeroki wybór multiformatów pozwalają z pełną swobodą zrealizować najśmielsze architektoniczne wizje.

Podbój rynku
Konsekwentna i doskonale przemyślana strategia otwiera przed Cerrad kolejne segmenty rynku, zarówno polskiego, jak i światowego. Wprowadzane do sprzedaży kolekcje płytek zdobywają uznanie klientów z ponad pięćdziesięciu państw na świecie. Połączenie funkcjonalności, trwałości i ponadczasowej estetyki to klucz do sukcesu, dlatego rokrocznie firma prezentuje ofertę produktową na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych.

open