Home IT&BIM ZWCAD 2019
ZWCAD 2019
0

ZWCAD 2019

0
0

Kolejna wersja programu sprawia, że stał się on narzędziem jeszcze bardziej funkcjonalnym i godnym polecenia. W dużej mierze udało się to osiągnąć dzięki sugestiom użytkowników i bezpośredniej współpracy działu technicznego z producentem programu firmą ZWSOFT.

Wśród wielu nowości na szczególną uwagę zasługują kluczowe dla tej wersji nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość bezpośredniego podłączania podkładów w formacie PDF. Mając do dyspozycji wektorowe pdfy można korzystać z osnapów, a jeśli pdfy zawierają warstwy, można zarządzać wyświetlaniem tych warstw oraz przycinać podkłady. Kolejnym usprawnieniem jest skala opisowa, dzięki której łatwo można zaktualizować skale obiektów opisowych do ustawionej skali rzutni. W wydaniu SP1 dodano możliwość bezpośredniej edycji wierzchołków polilinii za pomocą podręcznego menu przez dodawanie oraz usuwanie wierzchołków, a także dodano możliwość niezwykle łatwego przekształcenia segmentu linii w łuk oraz odwrotnie tj. łuku w linię.

ZWCAD 2019 jest dostępny w sprzedaży od kilku miesięcy. Zdecydowanie warto zapoznać się z wersją testową i poznać wszystkie usprawnienia – program można testować bezpłatnie przez 30 dni.

 

open