Home News III STUDENCKA KONFERENCJA MOSTY I TUNELE
III STUDENCKA KONFERENCJA MOSTY I TUNELE
0

III STUDENCKA KONFERENCJA MOSTY I TUNELE

0
0

W dniach 3-5 kwietnia 2019 r. na Politechnice Gdańskiej odbędzie się III Studencka Konferencja Mosty i Tunele zorganizowana przez Koło Naukowe MOST WANTED.


Jest to już trzecia edycja Studenckich MiTów, czyli konferencji naukowej stworzonej przez studentów budownictwa skierowana do wszystkich pragnących poszerzyć swoja wiedzę z zakresu mostownictwa, tuneli oraz geotechniki.
Pomysł na realizację wydarzenia powstał na Politechnice Warszawskiej w celu poszerzenia wiedzy technicznej studentów, publikacji prac naukowych młodych inżynierów oraz integracji środowiska branżowego i krajowych kół naukowych. Konferencja ma charakter obiegowy, co oznacza, że każda edycja odbywa się na innej uczelni. Młodzi Mostowcy Politechniki Gdańskiej są następcami studentów Politechniki Śląskiej z Koła Naukowego Pylon.
Podczas trzydniowej konferencji zostanie przeprowadzony konkurs na „Najlepszy MiTyczny Referat”, przedsiębiorstwa i organizacje związane z tematyką mostową oraz geotechniczną wygłoszą prezentacje i uczestnicy będą mieli okazję poznać Gdańsk i jego najpiękniejsze punkty podczas wycieczki.

Zespół Organizatorów KN Most Wanted
https://mostyitunele.wordpress.com/ https://www.facebook.com/studenckie.mity/

open