Home News TWORZYMY ARMIĘ BOHATERÓW. ZAGRAJ W GRĘ I STAŃ SIĘ JEJ CZĘŚCIĄ
TWORZYMY ARMIĘ BOHATERÓW. ZAGRAJ W GRĘ I STAŃ SIĘ JEJ CZĘŚCIĄ
0

TWORZYMY ARMIĘ BOHATERÓW. ZAGRAJ W GRĘ I STAŃ SIĘ JEJ CZĘŚCIĄ

0
0

To niezwykle ważny dla nas rok. Trzy dekady temu Andrzej Wiśniowski założył przedsiębiorstwo, które dziś z powodzeniem radzi sobie na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Rozpoczynamy czas świętowania osiągnięć ostatnich 30 lat. Jednak w tym szczególnym czasie nie chcemy myśleć jedynie o sobie. Początek jubileuszu to moment, w którym skupiamy się przede wszystkim na otaczającym nas świecie.

Od kilkunastu już lat WIŚNIOWSKI działa w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu. Objawia się to nie tylko cyklicznymi działaniami w obszarze CSR, ale również podejściem do pracowników, środowiska naturalnego i klientów. Pierwsze miesiące 2019 roku będą czasem naszego zaangażowania w kolejną niezwykłą akcję. Każdego dnia tysiące małych bohaterów stają do walki z chorobami i schorzeniami, które zagrażając ich życiu. Świadomi, że każdy z nas powinien włączyć się w dzieło pomocy dzieciom, rozpoczęliśmy akcję „Zostań bohaterem! Zamień granie w pomaganie”.

Dzięki współpracy z fundacjami wspierającymi szpitale i kliniki, chcemy wspomóc lekarzy w trudnym zadaniu leczenia chorób serca, chorób onkologicznych, a także mukowiscydozy. Akcja „Zostań bohaterem! Zamień granie w pomaganie” wesprze Fundację Schola Cordis – dzięki której niezbędne wsparcie otrzyma oddział kardiochirurgii Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu, Fundację „Wspieramy Rozwój CZD” – która pomoże oddziałowi onkologii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, a także Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku, wspierające gdański Szpital Dziecięcy Polanki.

W realizacji tego niezwykle trudnego zadania potrzebujemy pomocy. Chcemy zachęcić wszystkich Polaków, aby nie szukali bohatera wokół siebie, ale spojrzeli w lustro, bo właśnie tam mogą odnaleźć prawdziwego herosa, który może uczynić znacznie więcej dobra, niż może się wydawać.
Będziemy starać się również, aby wszyscy mogli zyskać wiedzę dotyczącą chorób kardiologicznych, onkologicznych oraz mukowiscydozy. By lepiej zrozumieć tych, którzy na co dzień muszą się z nimi zmagać.

Gra przeciwko chorobom
Postanowiliśmy przedstawić tę walkę w jak najbardziej czytelny i jasny sposób. Dlatego stworzyliśmy grę platformową 2 THE LIGHT, która stylistyką nawiązuje do 16-bitowych gier sprzed dekad. Jej trzy poziomy wypełniliśmy przeszkodami, trudnościami i przeciwnikami reprezentującymi choroby i schorzenia, z którymi do walki stają tysiące dzieci.

Jak wesprzeć akcję? Nic prostszego! Wejdź na stronę 2thelight.pl, wybierz swoją postać i rusz w niezwykłą podróż z Krakowa, przez Warszawę, prosto do Gdańska. Przed tobą trzy poziomy, których pokonanie… no cóż, najlepiej jeśli sam się przekonasz. Po drodze zbieraj monety i miej się na baczności! Zdobyte w grze złote krążki, WIŚNIOWSKI z partnerami handlowymi zamienią na realną pomoc, która trafi wprost do walczących z chorobami dzieci. W ten sposób każdy z nas może „Zostać bohaterem”.

Mamy nadzieję, że ta forma współdziałania zjednoczy nie tylko miłośników gier, ale wszystkich, którym na sercu leży dobro najmłodszych.

Ruszaj 2 THE LIGHT!
Im więcej bohaterów, tym większa szansa na zwycięstwo. Stąd też nasze gorące zaproszenie, abyś wraz z nami zaangażowali się w tę niezwykłą akcję, której celem jest tylko jedno – pomoc dzieciom. Sukcesem będzie każdy kolejny uśmiech, który uda się wzbudzić na być może zasmuconych dziś buziach.

Mierzymy się z trudnym przeciwnikiem. Choroby, z którymi walczą wspierane przez nas szpitale, są dziś ciężarem dla tysięcy pacjentów. W obliczu tak dużego wyzwania, potrzebujemy sojuszników, którzy razem z nami będą nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują. Współpraca jest gwarancją, że cel, który dziś stawiamy przed sobą, zostanie osiągnięty. Tylko razem możemy sprawić, że akcja zakończy się sukcesem.

Przez najbliższe kilka tygodni będziemy skupieni na pomocy najmniejszym pacjentom, którzy walczą z nowotworami, mukowiscydozą i chorobami kardiologicznymi. Mamy głęboką nadzieję, że będziesz nam towarzyszyć i razem zostaniemy bohaterami wszystkich małych pacjentów. W drogę!

Bartłomiej Pławecki 

open