Home PATRONATY V edycja kampanii „Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!”
V edycja kampanii „Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!”
0

V edycja kampanii „Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!”

0
0

Rusza V edycja kampanii „Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!”

Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym nie jest łatwa. Stowarzyszenie DAFA wierzy, że warto inwestować w jakość, bo pamięta się dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać! Oferując wysokiej jakości produkty i realizując inwestycje na najwyższym poziomie firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych.

Stowarzyszenie nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru.

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, zielone i fasady.

Jeżeli jesteś inwestorem lub generalnym wykonawcą, planujesz budowę, masz projekt i chcesz zaoszczędzić żmudne poszukiwania partnerów i podwykonawców – sprawdź Katalog Członków DAFA – bazę godnych zaufania firm, dostępną na www.dafa.com.pl.

 

open