Home Aktualności KONFERENCJA PONZIO W KARPACZU
KONFERENCJA PONZIO W KARPACZU
0

KONFERENCJA PONZIO W KARPACZU

0
0

W Karpaczu trwa konferencja marki Ponzio –  jednego z największych producentów aluminiowych systemów budowlanych w Europie – podczas której prezentowana jest szeroka gama rozwiązań w systemach aluminiowych. Patronem medialnym wydarzenia jest Builder.

Konferencję rozpoczęła prelekcja na temat wybranych aspektów wymagań i badań drzwi automatycznych poprowadzona przez Instytut Techniki Budowlanej. Następnie zostały omówione aspekty rozwoju systemów Ponzio ze szczególnym uwzględnieniem w zastosowaniach przeciwpożarowych. Instytut Techniki Budowlanej naświetlił także zagadnienie drzwi wewnętrznych w świetle normy PN-EN 14351-2.

Tematyka drugiego panelu skupi się zaś wokół najnowszych rozwiązań systemów aluminiowych wprowadzonych w 2018 r. z naciskiem na rozwiązania hybrydowe łączące cechy transparentności, energooszczędności i komfortu używania zgodnie z trendami panującymi na rynku.

Kolejna część spotkania zostanie poświęcona kierunkowi rozwoju systemów w przyszłości oraz sposobami ograniczenia pracochłonności na wszystkich etapach tworzenia wyrobów. Zostaną przedstawione także informacje handlowe oraz strategia sprzedaży. Ostatniego dnia trwania konferencji odbędzie się dyskusja podsumowująca, w której wezmą aktywny udział wszyscy zaproszeni goście – przedstawiciele firm ELUMATEC, GEZE, G-U i ORGADATA.

open