Home Aktualności MŁODZI MENADŻEROWIE BUDOWNICTWA W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
MŁODZI MENADŻEROWIE BUDOWNICTWA W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
0

MŁODZI MENADŻEROWIE BUDOWNICTWA W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

0
0

W dniach 29-31 marca w ośrodku Halny w Szklarskiej Porębie odbył się pierwszy wyjazd szkoleniowy Młodych Menadżerów Budownictwa. Wzięli w nim udział aktywni studenci działający w kołach naukowych i organizacjach z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.


Szkolenie dotyczyło współpracy programów Autodesk Robot Structural Analisys i Revit Architecture i było prowadzone przez przedstawicieli AEC Design i BIMcity. Koordynatorzy MMB wzięli także udział w całodniowych warsztatach z umiejętności miękkich poprowadzonych przez trenerów z 4S. Niedzielne przedpołudnie uczestnicy szkolenia spędzili na case study. Grupy złożone z osób o różnych temperamentach miały za zadanie zaplanować projekty. W trakcie case study pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów, które będzie można wykorzystać przy realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Podczas szkolenia nie zabrakło także prezentacji firm sponsorskich. Szczególne zainteresowanie wzbudziła prezentacja firmy Keller dotycząca nowego oblicza geotechniki oraz wystąpienie współpracownika AEC Design, który przedstawił dwie aplikacje pomagające w hierarchizowaniu zadań i optymalizacji dnia pracy  Zapier i Trello.

Zdobycie praktycznej wiedzy poprzez pracę zespołową było możliwe dzięki wcześniejszej integracji, która rozpoczęła się grą w „Quizowanie”. Pytania dotyczyły wielu dziedzin, a niektóre odpowiedzi były bardzo zaskakujące. Najważniejsza była współpraca w drużynie i dobra zabawa. Wygrani z pewnością są zadowoleni z nagród zapewnionych między innymi przez PWN i wydawnictwo Medium. Kolejną częścią wieczoru integracyjnego były zabawy improwizowane prowadzone przez przedstawicieli Katedry Improwizacji.

Bardzo dziękujemy samorządowi studenckiemu za pomoc w organizacji tego wydarzenia, sponsorom za wkład finansowy i merytoryczny, szkoleniowcom za zaangażowanie, chęć dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem, jak również wszystkim uczestnikom za udział w wydarzeniu  zorganizowaliśmy je dla Was. podsumowują organizatorzy wyjazdu z Koła Młodych Menadżerów Budownictwa.

 

open