Home News PIOTR GMIŃSKI PREZESEM ZARZĄDU GERDA SP. Z O. O.
PIOTR GMIŃSKI PREZESEM ZARZĄDU GERDA SP. Z O. O.
0

PIOTR GMIŃSKI PREZESEM ZARZĄDU GERDA SP. Z O. O.

0
0

 1 kwietnia br. Piotr Gmiński objął stanowisko Prezesa Zarządu w firmie Gerda Sp. z o.o. Z branżą budowlaną związany jest od około 8 lat. Przez ostatnie 5 lat pracował na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w firmie Crystal Sp. z o.o., gdzie odpowiedzialny był za wszystkie aspekty działalności spółki, począwszy od sprzedaży poprzez produkcję, logistykę, jakość, pion konstrukcyjno-technologiczny, a skończywszy na stronie finansowej.


Pasjonat procesów logistycznych i procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Posiada rozległe doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw, pracy w środowisku międzynarodowym, dywersyfikacji segmentów rynkowych szczególnie eksportowych, znajomość Lean Manufacturing, TPM, Six Sigma, 5S,  ERP SAP R3. Doświadczenie to poparte jest sukcesami, za którymi przemawiają awanse pionowe i sukcesy w  firmach Tyco Electronics Polska Sp. z o.o., Govena oraz Crystal.

GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku. Ścisła współpraca, zarówno z Kontrahentami, Klientami, jak i ośrodkami badawczymi, certyfikującymi i instytucjami dbającymi o bezpieczeństwo pozwala na ciągłe doskonalenie oferty, tak aby spełniała ona oczekiwania Klientów zapewniające im komfort użytkowania, niezawodność i ochronę.

open