Home Aktualności X KONGRES STOLARKI POLSKIEJ
X KONGRES STOLARKI POLSKIEJ
0

X KONGRES STOLARKI POLSKIEJ

0
0

W dniach 23-24 maja 2019 roku, w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance, odbędzie się X Kongres Stolarki Polskiej. To najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju sektora. Posłużą temu dyskusje prowadzone w ramach bloków tematycznych z udziałem uznanych ekspertów, w tym Roberta Koniecznego – światowej sławy architekta i dr Witolda Jankowskiego, Redaktora Naczelnego magazynu „Harvard Business Review Polska” oraz Prezesa Zarządu ICAN Institute.

Program merytoryczny wydarzenia tworzą trzy bloki tematyczne, opracowane przez złożoną z ekspertów, Radę Programową. Pierwszy blok, zatytułowany Przemysł 4.0 w branży stolarki budowlanej poświęcony zostanie omówieniu zagadnień związanych z czwartą rewolucją przemysłową. Otworzy go prelekcja dr Witolda Jankowskiego na temat znaczenie transformacji cyfrowej dla prowadzenia biznesu. Uczestnicy I bloku tematycznego, dzięki wystąpieniom ekspertów i zaprezentowaniu case study, dowiedzą się m.in, jakie możliwości, ale też bariery rozwoju związane są z Przemysłem 4.0 i z jakich systemów wsparcia można korzystać w tym zakresie. Rolę Fundacji Platforma Przyszłości w budowaniu przewagi konkurencyjnej polskich firm produkcyjnych zaprezentuje Andrzej Soldaty, Lider Projektu Platforma Przyszłości w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.

SMART rozwiązania będą przedmiotem rozmów prowadzonych w ramach II bloku tematycznego: „Stolarka SMART – przyszłość branży. Trendy światowe, producent – punkty handlowe, montaż”. Przedstawione tu zostaną światowe trendy i ich wpływ na ofertę produktową firm z branży, a także to, jak tematykę produktów SMART, na bazie swoich odmiennych doświadczeń, postrzegają różni uczestnicy rynku. Caste study na przykładzie działających w sektorze stolarki budowlanej przedsiębiorstw pozwoli zaś uczestnikom na zapoznanie się m.in. z tym, jak w praktyce wygląda proces wprowadzania SMART rozwiązań. Nie zabraknie również dyskusji panelowej z udziałem ekspertów, którzy porozmawiają o tym, w jaki sposób kreować produkty przyszłości. II blok tematyczny otworzy swoją prelekcją Robert Konieczny z pracowni KWK PROMES, światowej sławy architekt, który opowie o SMART stolarce w architekturze przyszłości.

Podczas drugiego dnia Kongresu, 24 maja, zrealizowany zostanie III blok tematyczny poświęcony zagadnieniom marketingowym – „Jak sprzedawać więcej i drożej, gdy Twoim handlowcem staje się SMARTfon?”, który poprowadzi dr Łukasz Srokowski z Instytutu Millenials. Panel ten wyjaśni m.in. jak producent stolarki może skutecznie sprzedawać swoje produkty młodym pokoleniom i w jaki sposób dostosować komunikaty do odbiorcy. W panelu multimedialnym wypowiedzą się – w formie video-wywiadów – wybrani szefowie sprzedaży i marketingu, a także sprzedawcy znanych polskich i światowych marek z różnych branż. Dzięki udziałowi w III bloku tematycznym, uczestnicy Kongresu dowiedzą się m.in. jak z bardzo trudnego, młodego klienta zrobić ewangelistę marki i produktu, czy też dlaczego w procesie sprzedaży niezbędne jest wykorzystanie emocji.

Podczas X Kongresu Stolarki Polskiej, w dniu 23 maja, tradycyjnie odbędzie się także wieczorna Gala, która będzie znakomitą okazją do integracji środowiska i wręczenia branżowych wyróżnień.

Zapraszamy do udziału w X Kongresie Stolarki Polskiej – bieżące informacje i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://kongres.poid.eu

 

 

 

 

 

open