Home Aktualności MODNIE I INNOWACYJNIE
MODNIE I INNOWACYJNIE
0

MODNIE I INNOWACYJNIE

0
0

Betafence to od 140 lat globalny lider na rynku ogrodzeń oraz systemów zabezpieczeń dla biznesu i klientów indywidualnych. Firma, która należy do holdingu Praesidiad z grupy kapitałowej Carlyle, jest obecna w Polsce od 25 lat. Marka stanowi synonim rozwoju, innowacyjności i modnego designu.

Innowacyjny system ogrodzeniowy CreaZen wyróżnia modne wzornictwo inspirowane naturalnymi elementami krajobrazu. Unikalny układ skrzyżowanych profili pionowych kreuje najnowsze trendy. Linia CreaZen to modny design i wysoki poziom bezpieczeństwa oraz trwałości. Wszystko dzięki unikalnemu projektowi i nowoczesnej technologii powlekania. Panele montujemy w prosty sposób. Łączymy dwa miejsca, wsuwając je na złączkę. System CreaZen sprawdzi się w modnych domach i jako zabezpieczenie budynków użyteczności publicznej. W podstawowej wersji dostępny jest w atrakcyjnym kolorze antracytu, inne kolory marka Betafence dostarcza na indywidualne zamówienie klienta. Zenturo to kolejna linia paneli ogrodzeniowych, która wzbudza pożądanie inwestorów rozkochanych we współczesnej architekturze. Wielofunkcyjny produkt okazuje się kreatywnym narzędziem aranżowania przestrzeni. To element ogrodzenia i produkt dedykowany do budowy przesłon zapewniających prywatność. To również potencjalna podpora dla roślin pnących czy dekoracyjny murek gabionowy. Wszystko zgodnie z wyobraźnią architektów i właścicieli domów. Dekoracyjny charakter paneli Zenturo wynika z połączenia różnych rozmiarów oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi. Całość można wypełnić pikselami z tworzywa sztucznego lub taśmą Flexo. Panele ogrodzeniowe oferowane przez firmę Betafence to modne wzornictwo, niepowtarzalna jakość i innowacyjny charakter.

Lider rynku

Maciej Kokociński, Sales Manager w Betafence Sp. z o.o., tak opisuje strukturę holdingu:  – Betafence jako holding posiada marki Hesco i Guardiar, koncentrujące się na segmentach rynku, które wymagają najwyższych systemów zabezpieczeń infrastruktury i osób. Działają one przede wszystkim na rynkach Środkowego Wschodu oraz obu Ameryk. Samo Betafence jest obecne w Polsce od  1994 r., początkowo pod nazwą Bekert. Operacyjna część przedsiębiorstwa znajduje się w Kotlarni i Reńskiej Wsi, w woj. opolskim,  a produkty dostępne są w całym kraju.  – Jesteśmy obecni w wielu kanałach dystrybucji – podkreśla Maciej Kokociński. – DIY, wyspecjalizowani hurtownicy, branża projektowa oraz B2B. Każdy kanał dystrybucji ma własną strategię rozwoju i dedykowane doświadczone zasoby ludzkie po stronie sprzedażowej oraz operacyjnej. Poza ogrodzeniami specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie siatek technicznych dla wielu segmentów przemysłu. To, co odróżnia nas od konkurencji, to najszerszy asortyment systemów ogrodzeniowych, najwyższa jakość i gwarancja oraz blisko 140-letnie doświadczenie. Betafence intensywnie działa na rynku infrastruktury krytycznej, czyli takiej, która wymaga najbardziej innowacyjnych, najlepszych  i  najbezpieczniejszych  systemów  ochrony.  Mowa chociażby o budynkach użyteczności  publicznej, drogach szybkiego ruchu, kolei,  ale też elektrowniach czy rafineriach.

Otaczać bezpieczeństwem

To  nasze  oczko  w  głowie  –  mówi  Sales Manager Betafence. – Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań m.in. dla energetyki, sektora paliwowego, lotnisk czy infrastruktury rządowej. Więcej na temat tych rozwiązań można przeczytać na https://infrastruktura-krytyczna.pl/, gdzie opisano każdy z obszarów zastosowań wraz z charakterystyką ich specyfiki i proponowanymi rozwiązaniami od Betafence.
Betafence gwarantuje pełne zadowolenie swoich klientów. Nasz zespół precyzyjnie przygotowuje się do realizacji każdego projektu. Nasze podejście polega na dokładnym poznaniu potrzeb inwestora oraz potencjalnych zagrożeń dla konkretnego obiektu – podkreśla Maciej Kokociński. – W następnym kroku projektujemy unikatowe rozwiązanie ochrony perymetrycznej, które oferujemy wraz z instalacją. Przedsiębiorstwo nie boi się żadnych wyzwań. Stanowią one esencję jego działalności. Nasza strategia zakłada dostarczanie zróżnicowanych oraz innowacyjnych rozwiązań na rynku ogrodzeń i siatek technicznych w Europie, dzięki operacyjnym oraz komercyjnym centrom doskonałości, w zgodzie z naszą misją „Otaczać Bezpieczeństwem” – zaznacza  Maciej  Kokociński. – Jedną z naszych najważniejszych wartości jest szeroko pojmowane bezpieczeństwo, zarówno naszych pracowników, jak i najwyższy poziom zabezpieczenia klientów przez nasze produkty.

open