Home News SOBOTA W HAPPY HOME SOMFY
SOBOTA W HAPPY HOME SOMFY
0

SOBOTA W HAPPY HOME SOMFY

0
0

Chcesz dowiedzieć się jak inteligentny dom może zmienić Twoje życie? Przyjdź w sobotę do Happy Home  Somfy. Dowiesz się, że inteligentny dom to więcej spokoju i więcej udogodnień, więcej wolnego czasu i więcej prywatności. A to wszystko m.in. dzięki funkcji sterowania głosem automatycznymi zasłonami czy oświetleniem.  Pozwól się zainspirować lepszą jakością życia w domu!

Odwiedź Happy Home Somfy I poznaj wszystkie strefy: Home Climate, Home Protect, Home Access, Home Interior i Home Outdoor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie łącznie ze strefą chillout, w której w przyjemnej atmosferze wyciszenia można zgłębić tematykę Internetu Rzeczy.

Już w najbliższą sobotę:

27 KWIETNIA – strefa Home Access, czyli jak zrobić pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu. Urządzenia, dzięki którym zabezpieczenie, kontrola i zdalne sterowanie bramami nigdy nie było tak proste.

11 MAJA – strefa Home Protect, czyli proaktywna ochrona w domu i mieszkaniu. System alarmowy Somfy Protect, obejmujący kamerę z czujnikiem i syrena w jednym Somfy One, kamerę wewnetrzną, czujniki, klucze zbliżeniowe, który można rozbudowywać zgodnie z potrzebami.

18 MAJA – strefa Home Climate, a w niej inteligentny system, dzięki któremu dostosujesz temperaturę do poszczególnych pomieszczeń w domu i mieszkaniu i zmniejszysz koszty ogrzewania.

25 MAJA – strefa Home Outdoor, bez względu na porę roku otoczenie domu może być piękne i funkcjonalne każdego dnia. Zarządzanie roletami zewnętrznymi, pergolami, a także oświetleniem zewnętrznym, a także ich ochrona przed warunkami pogodowymi.

https://www.facebook.com/events/274065540208908/

open