Home Nowy Numer BUILDER – MAJ 2019
BUILDER – MAJ 2019
0

BUILDER – MAJ 2019

0
0

„Builder” wyróżnił w tym roku rozwiązania nie tylko stanowiące najlepszą odpowiedź na współczesne rynkowe wyzwania, ale będące jednocześnie rozwiązaniami przyszłościowymi, godnymi polecenia inwestorom, projektantom i wykonawcom, niejednokrotnie dlatego, że są propozycją rozwiązania inżynierskiego wyzwania.

A nie jest wcale łatwym zadaniem, aczkolwiek nieskrywaną wielką satysfakcją, wyłonienie w tak szerokiej dziedzinie wielu specjalności, jaką jest budownictwo, z bardzo bogatej i różnorodnej oferty producentów materiałów i urządzeń budowlanych – tych, które spełniają wymagania wysokiej jakości, markowych, nowoczesnych, innowacyjnych produktów.

W majowym wydaniu poznajcie Państwo Laureatów wyróżnień – zdobywców tegorocznych TopBuilderów! (str. 50)

Są wśród nich nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Interesującą retrospekcję nagrodzonych projektów prezentujemy od bieżącego numeru w dziale architektura i design (str. 4, 29).

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zasłużonych nagród za inwestycje – projektantom, generalnym wykonawcom oraz inwestorom, a za rozwiązania dla budownictwa i architektury – producentom, którzy zostali dostrzeżeni i docenieni w kategoriach: nowości roku, innowacje, a także w kategorii produkty zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji.

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy je branży!

Serdecznie zapraszamy do lektury okładkowego artykułu: ,,BUDIO, czyli digitalizacja” – Michał Prałat – Prezes Zarządu Polskiej Dystrybucji Budowlanej

Architektura & Design: Cedet – idea utrwalona w czasie – Andrzej M. Chołdzyński – Pracownia AMC Andrzej M.Chołdzyński

open