Home Aktualności SELENA: PIANOKLEJ TYTAN PROFESSIONAL PRZEŁOM W MONTAŻU PŁYT G-K
SELENA: PIANOKLEJ TYTAN PROFESSIONAL PRZEŁOM W MONTAŻU PŁYT G-K
0

SELENA: PIANOKLEJ TYTAN PROFESSIONAL PRZEŁOM W MONTAŻU PŁYT G-K

0
0

Premierowy pianoklej do płyt G-K od producenta chemii budowlanej – firmy Selena – ma duże szanse, by stać się tegorocznym hitem na rynku. Produkt znacząco skraca czas pracy fachowców, a także pozwala na czystą i łatwą aplikację. Zdecydowaną przewagą pianokleju jest wydajność – dzięki jego zastosowaniu, wykonawca oszczędza nawet do kilku godzin pracy.

Profesjonalny jednokomponentowy klej poliuretanowy jest przeznaczony do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, włóknisto-cementowych, cementowych, magnezowych i drewnopodobnych (OSB/3), do podłoży chłonnych i niechłonnych. Pianoklej do płyt G-K Tytan Professional jest niezwykle wygodny w nakładaniu, a dzięki jego użyciu montaż staje dużo łatwiejszy niż w przypadku wykorzystania innych produktów dostępnych na rynku (jak np. kleje gipsowe).

Tytan Professional – produkty przyszłości do codziennego użytku

Selena jako polski producent bazujący na globalnych doświadczeniach po raz kolejny dostarcza innowacyjnej technologii, która ułatwia pracę nie tylko na polskich budowach, lecz także w kilkudziesięciu krajach świata, gdzie prowadzona jest sprzedaż produktów Tytan Professional. Unikalna technologia 3D CONTROL, zastosowana w pianokleju do płyt G-K, umożliwia precyzyjną i kontrolowaną aplikację. Dzięki temu wykonawcy zyskują komfort poziomowania i korygowania ustawienia płyty poprzez łagodne dociskanie. Pianoklej daje też możliwość przyklejania płyt do powierzchni o nierównościach nawet do 2 cm. Produkt pozwala na pełną kontrolę podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych do rozmaitych podłoży, w tym płytek, lamperii itp. Jest niezwykle łatwy w stosowaniu, choć wymaga zmiany dotychczasowych nawyków związanych z aplikacją. Nie jest już konieczne używanie siły podczas mocowania płyt, a praca wymaga jedynie delikatnej korekty, bez ryzyka związanego ze zbyt wczesnym utwardzeniem się preparatu – przekonuje Robert Rodzik, doradca techniczny Seleny SA, odpowiedzialny za szkolenia wykonawców w całej Polsce.

Pianoklej do G-K – trzy razy szybszy od kleju gipsowego

Pianoklej do G-K Tytan Professional jest trzy razy szybszy w stosowaniu niż klej gipsowy i niemal natychmiast gotowy do użycia (bez konieczności wcześniejszego przygotowania produktu, jak w przypadku klejów gipsowych). Zaletą produktu Tytan Professional jest szybki chwyt początkowy, możliwość obróbki płyt już po 30 minutach oraz doskonała przyczepność do większości materiałów. Jedna puszka pianokleju do G-K umożliwia pokrycie nawet do 10 m2 (czyli powierzchni równej 3 standardowym płytom G-K), a przy tym wykonawca pracuje bez pyłu i kurzu. Jako wykonawca doceniam czystą i zdecydowanie wygodniejszą pracę z produktem. Podczas stosowania pianokleju wystarczy tylko pistolet i czyścik, unikamy też noszenia ciężkich worków z klejem gipsowym oraz kosztów transportu – mówi Mariusz Kulczyk, właściciel firmy MK BUD, pracujący przy licznych inwestycjach w Polsce. W porównaniu do tradycyjnych zapraw klejowych pianoklej wykazuje nawet do dwóch razy większą wydajność, dzięki czemu znacząco wpływa na koszt inwestycji. Mimo iż cena na półce w porównaniu z kosztem zakupu kleju gipsowego wydaje się wyższa, w końcowym rozrachunku przynosi wymierne oszczędności.

open