Home News II Forum Markety Remonotowo-Budowlane 2021, organizowane przez PMR.
II Forum Markety Remonotowo-Budowlane 2021, organizowane przez PMR.
0

II Forum Markety Remonotowo-Budowlane 2021, organizowane przez PMR.

0
0

W hotelu Renaissance Airport w Warszawie, trwa obecnie II Forum Markety Remonotowo-Budowlane 2021, organizowane przez PMR.

Po raz kolejny, spotkali się zarządcy największych sieci DIY, marketów budowlano-remontowych oraz wiodących producentów, aby wspólnie omówić najważniejsze zmiany, branżowe prognozy oraz kierunki rozwoju handlu detalicznego materiałami budowlanymi i wykończeniowymi w Polsce. Wśród patronów medialnych inicjatywy, znalazł się między innymi miesięcznik Builder.

Wydarzenie rozpoczął panel zatytułowany: „Rynek marketów budowlanych: trendy rozwój, prognozy”, w którym prelegencji omówili sektor w świetle danych makroekonomicznych, dane i progonozy PMR, oraz rynek w oczach detalistów. Kolejne wystąpienia skupią się na planach i wizjach, jak będzie wyglądał sklep przyszłości oraz na opytmalizacji zachodzących obecnie procesów. Popołudniowe kwestie będą ocylowały wokół zagadnień związanych ze sprzedażą z perspektywy klienta i e-commerce. Dzięki obecności decydentów rynku, wydarzenie jest nie tylko miejscem pozyskania najważniejszych branżowych danych, ale przede wszystkim kształtowania nowych kierunków rozwoju i współpracy w sektorze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wydarzenia.

open