Home Aktualności START BUDOWY FOREST
START BUDOWY FOREST
0

START BUDOWY FOREST

0
0

Forest powstaje przy ul. Burakowskiej, w pobliżu centrum handlowego Arkadia, na pograniczu Woli, Śródmieścia i Żoliborza. Do końca tego roku HB Reavis będzie prowadzić roboty ziemne – wykop pod całością kompleksu.

Do grudnia 2020 roku planowane jest ukończenie niższej zabudowy od strony ul. Burakowskiej. 120-metrowy wieżowiec, położony najbliżej Ronda Zgrupowania AK „Radosław”, zostanie oddany do użytku jesienią 2021 roku.

W Forest zdrowe i kreatywne warunki pracy znajdą pracownicy różnych pokoleń i specjalizacji. Z budynków skorzystają zarówno korporacje jak i start-upy. Z myślą o tych pierwszych, zaplanowano m.in. jedną z największych w Warszawie powierzchni biurowych na jednym piętrze (7 800 mkw.). Z kolei młodzi przedsiębiorcy docenią duża przestrzeń coworkingową i mniej formalną atmosferę miejsca, w którym życie toczy się również po godzinach pracy. Z myślą o pracownikach i lokalnej społeczności, na parterach ulokowane zostaną restauracje i kawiarnie, a pomiędzy budynkami – przechodni plac i tereny zielone wielkości dwóch boisk piłkarskich.

Forest dzieli zaledwie 10 minut spacerem od stacji metra Dworzec Gdański i jeszcze mniej od nowopowstającego przystanku kolejowego Warszawa Powązki.

W kampusie znajdzie się łącznie 78 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest HB Reavis Construction.

open