Home Aktualności VIESSMANN UHONOROWANY STATUETKĄ ZŁOTEGO INSTALATORA
VIESSMANN UHONOROWANY STATUETKĄ ZŁOTEGO INSTALATORA
0

VIESSMANN UHONOROWANY STATUETKĄ ZŁOTEGO INSTALATORA

0
0

31 maja  firma Viessmann, po raz kolejny, została uhonorowana statuetką „Złotego Instalatora”. Tym razem statuetkę przyznano firmie za nowy kocioł kondensacyjny Vitodens 200-W.

Nagradzane są firmy i instytucje działające na rynku instalacji w Polsce za różnorodne formy aktywności przypisane poszczególnym kategoriom, m. in.: nowoczesnych rozwiązań technicznych, organizacji kształcenia branżowych specjalistów, wzorcowego wykonanie przez firmę instalacji, wysoce zaawansowanych technologii, systemów i urządzeń w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Zgłoszony produkt ocenił  specjalnie powołany Sąd Konkursowy, składający się z fachowców różnych dyscyplin naszej branży. Wyniki konkursu zostały uroczyście ogłoszone podczas Wiosennej Gali Instalatorów – dorocznego, uroczystego spotkania instalatorów. Statuetkę Złotego Instalatora odebrał Krzysztof Godala – Dyrektor ds. klientów strategicznych

Wyróżnienie firmy Viessmann to potwierdzenie bardzo wysokiej jakości urządzeń.

————————————————————————————————————-

Vitodens 200-W

Piękna prostota

Czym tak naprawdę jest dobre wzornictwo? Na to pytanie tylko pozornie łatwo jest odpowiedzieć. Ponieważ dobre wzornictwo to przede wszystkim praktyczność dla ludzi, którzy z produktu korzystają na co dzień. Instalatorzy i użytkownicy instalacji wskazali nam, co ulepszyliby w produktach firmy Viessmann. Efekt? Jeszcze nigdy instalowanie, obsługa i serwisowanie gazowych kotłów kondensacyjnych nie były tak proste, jak są teraz.

Najwyższa niezawodność i efektywność – tego oczekują użytkownicy od gazowych kotłów kondensacyjnych Viessmann. Lecz ich nowa generacja wyznacza także nowe standardy pod względem komfortu obsługi i jakości wzornictwa, dostarczając mocnych argumentów sprzedażowych.

open