Home Architecture Design ZAPOWIEDŹ TARGÓW WARSAW HOME I WARSAW BUILD
ZAPOWIEDŹ TARGÓW WARSAW HOME I WARSAW BUILD
0

ZAPOWIEDŹ TARGÓW WARSAW HOME I WARSAW BUILD

0
0

Targi Warsaw Home w ciągu trzech lat stały się przestrzenią spotkań dla branży oraz klientów indywidualnych – czyli wszystkich miłośników designu, których przybywa z roku na rok. IV edycja wydarzenia odbędzie się 3-6 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.Warsaw Build to międzynarodowe targi budowlane i materiałów wykończeniowych, które w tym roku odbędą się po raz pierwszy, równolegle do Warsaw Home. Wydarzenie skierowane jest do architektów, inżynierów, firm budowlanych, deweloperów, dystrybutorów, inwestorów, przedstawicieli sektora badań i rozwoju.

 

Zapowiedź targów Warsaw Home

Targi Warsaw Home w ciągu trzech lat stały się przestrzenią spotkań dla branży oraz klientów indywidualnych – czyli wszystkich miłośników designu, których przybywa z roku na rok. IV edycja wydarzenia odbędzie się 3-6 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Wśród zaproszonych gości znajdą się wielkie nazwiska ze świata designu, m.in. Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell, Marcus Fairs, oraz reprezentanci polskich i międzynarodowych firm wnętrzarskich. Nie zabraknie też projektantów stawiających swoje pierwsze kroki w branży, którzy będą mieli okazję zaprezentować zarówno swoje prototypy, jak i produkty w zupełnie nowej przestrzeni – IDEAS.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów – ich idea przecież bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania. Hasło „Jestem” prowokuje także do zadawania pytań: „kim jestem jako projektant, a kim jako producent?”. Slogan ten sugeruje nie tylko skupienie się na własnej roli w budowaniu wspólnoty, zaprasza również do aktywnego uczestnictwa, dialogu i świadomego podejścia do designu.

W tym roku spodziewamy się około 800 wystawców, łączna powierzchnia targów zajmie 120 tys. metrów kwadratowych – to tyle co dwa Luwry.

 

 

 

 

Zapowiedź targów Warsaw Build

Warsaw Build to międzynarodowe targi budowlane i materiałów wykończeniowych, które w tym roku odbędą się po raz pierwszy, równolegle do Warsaw Home. Wydarzenie skierowane jest do architektów, inżynierów, firm budowlanych, deweloperów, dystrybutorów, inwestorów, przedstawicieli sektora badań i rozwoju.

Pomysł na to wydarzenie narodził się z obserwacji rosnącego zainteresowania strefą Interior Finish – jedną z pięciu na Warsaw Home. Zauważyliśmy wzrost liczby odwiedzających nas inwestorów, deweloperów, firm budowlanych i architektów kubaturowych. Równocześnie z roku na rok rośnie rynek inwestycji budowlanych w Polsce – w 2018 r. w same powierzchnie komercyjne zainwestowano o 45 proc. więcej niż w roku ubiegłym, jak podaje wbj.pl. Polska stanowi również drugie miejsce w Europie pod względem planowanych inwestycji hotelowych, jak informuje propertynews.pl. W przyszłości strefa Interior Finish stanie się częścią targów Warsaw Build, w tym roku organizowana jest w ramach obu wydarzeń targowych.

 

 

 

 

Design Forum to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco ze wszystkimi ważnymi zagadnieniami w branży projektowej. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy podzielą się swoimi przemyśleniami na ich temat. Aby upewnić się, że dyskusje panelowe osiągną pewien poziom jakości, współpracujemy z Michałem Mazurem, obserwatorem trendów, który podróżuje po świecie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, nie tylko w zakresie projektowania wnętrz. W tym roku głównym tematem Forum Designu jest „Jestem”. Gwiazdami tegorocznej edycji Design Forum będą:

  1. Studio JOB
  2. Christophe Pillet
  3. Stefan Diez
  4. Luca Nichetto
  5. Marcus Fairs
  6. Metti Klenell
  7. Matteo Cibic
  8. Cate and Nelson studio
  9. Michael Young
  10. Cate and Nelson studio

 

Social Media:

Facebook: facebook.com/warsawhomeexpo/

Facebook: https://www.facebook.com/warsawbuild/

open