Home News LATO JAKOŚCI 2019 – INWESTYCJE W JAKOŚĆ
LATO JAKOŚCI 2019 – INWESTYCJE W JAKOŚĆ
0

LATO JAKOŚCI 2019 – INWESTYCJE W JAKOŚĆ

0
0

Rusza 12. już edycja Lata Jakości! Wyjątkowa kampania, jakiej celem jest promocja tych, którzy stawiają na jakość. Promocja jakości oraz firm, które są jej wierne i dzięki jakości budują mocną, wiarygodną markę. Builder, platforma medialna łącząca wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, to idealne miejsce na podejmowanie niezwykle istotnej kwestii jakości w branży.

W poprzednich 11 edycjach w kampanię zaangażowało się ponad 160 wiodących na rynku marek – producentów, dystrybutorów, wykonawców, deweloperów, usługodawców, architektów… Różne podmioty, z różnych sektorów, ale jeden wspólny mianownik – JAKOŚĆ! Cel kampanii od lat jest ten sam, co roku proponujemy jednak inny motyw przewodni. W tegorocznej edycji stawiamy na konkrety. Z jakością jest trochę jak z sukcesem – ojców ma wielu… Praktycznie każdemu z nią po drodze, ale… im dalej w las, już tak kolorowo nie jest… Jakość to świetne hasło marketingowe, ale żeby nie było jedynie pustym sloganem, muszą iść za nim konkrety – konkretne inwestycje. Nie można być liderem jakości bez inwestowania w nią!

W tegorocznej edycji kampanii prezentujemy rzeczywistych liderów jakości. Firmy, które nie tylko o jakości mówią, ale przede wszystkim w jakość inwestują! W lipcowych WIZYTÓWKACH JAKOŚCI przybliżamy (opcjonalnie) flagowe pod względem jakości rozwiązania firm lub też właśnie wybrane inwestycje w jakość. Niezwykle interesująco zapowiada się sierpniowe FORUM JAKOŚCI, gdzie uczestnicy kampanii wskażą już konkretnie, jakie inwestycje poczynili na rzecz jakości na przestrzeni ostatnich lat oraz jakiego rzędu nakłady one pochłonęły. Mówić o jakości może każdy – nie każdy w nią jednak inwestuje. Uczestnikom tegorocznej edycji należą się szczególne słowa uznania – i za odwagę, i za to, że za słowami idą czyny! To nie jest ranking. Każdy, kto inwestuje w jakość, wygrywa! Jeśli inwestujesz w jakość, a nie ma Cię w kampanii – dołącz do nas w sierpniu! Warto grać razem, szerokim frontem na rzecz jakości!

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

 

LATO JAKOŚCI LIPIEC 2019 – ZOBACZ:

WIZYTÓWKI JAKOŚCI 2019

open