Home News GRUPA TUBĄDZIN PODTRZYMUJE CIĄGŁOŚĆ PRODUKCJI PRZY ZACHOWANIU WSZELKICH PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA
GRUPA TUBĄDZIN  PODTRZYMUJE CIĄGŁOŚĆ PRODUKCJI PRZY ZACHOWANIU WSZELKICH PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA
0

GRUPA TUBĄDZIN PODTRZYMUJE CIĄGŁOŚĆ PRODUKCJI PRZY ZACHOWANIU WSZELKICH PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA

0
0

W sytuacji, w której każdy  dzień przynosi dynamiczne zmiany, Grupa Tubądzin robi wszystko aby dbać jednocześnie o bezpieczeństwo swoich pracowników, zachować ciągłość produkcji i odpowiadać na potrzeby rynku. 

W związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 tysiące przedsiębiorstw na całym świecie stanęło przed licznymi dylematami, związanymi z produkcją, zatrudnieniem, organizacją pracy i przeformułowaniem dotychczasowej działalności. Zarząd firmy zdaje sobie sprawę ze spoczywającej na nim odpowiedzialności, postanowił więc zachować ciągłość produkcji, koncentrując się na zapewnianiu maksymalnie bezpiecznych warunków pracy.

Ze względu na obecną sytuację, zamknięte granice, utrudniony eksport i zaburzenia łańcucha dostaw, firma wstrzymała chwilowo pracę jednej z trzech fabryk – Ceramiki Tubądzin I. Na bieżąco realizowane są jednak wszystkie zamówienia i nie ma w tym zakresie opóźnień. Dla Grupy Tubądzin priorytetem jest nie tylko dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie i miejsca pracy dla swojej załogi, ale też niezakłócony kontakt z partnerami handlowymi, tak aby mogli oni terminowo wywiązać się z rozpoczętych projektów czy inwestycji.

Nikt na rynku nie spodziewał się katastrofy epidemiologicznej i na pewno żaden przedsiębiorca nie był na nią przygotowany. Na rynku najlepiej poradzi sobie produkt najwyższej jakości, a kontrahenci pozostaną z tymi firmami, z którymi dotychczasowa współpraca przynosiła najwięcej korzyści i najlepszy finalny efekt. Nie przestajemy pracować nad nowymi kolekcjami, mamy zamiar je wdrożyć w nadchodzących miesiącach. Priorytetem jest dla nas teraz mądre przetrwanie kryzysu – bez postojów w produkcji, ale przede wszystkim ze zdrową i bezpieczną załogą, która ma pracę. – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin

Firma stosuje się ściśle do wytycznych organów państwowych i na bieżąco monitoruje wszelkie informacje w zakresie pandemii. Wytyczne te są nieustannie dostosowywane do rozwoju sytuacji na poziomie krajowym.  Ze wszystkimi działaniami, jakie zostały podjęte w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych fabryk, biur i centrum logistycznego można zapoznać się w poniższym linku: https://www.tubadzin.pl/dzialania-tubadzin-minimalizujace-ryzyko-zakazenia-koronawirusem

 

open