Home Aktualności TOPBUILDER 2019 – ARCHICAD
TOPBUILDER 2019 – ARCHICAD
0

TOPBUILDER 2019 – ARCHICAD

0
0

TopBuilder to nagroda za najwyższej jakości produkty, rozwiązania budowlane oraz realizacje i usługi. W 2019 roku w kategorii it&BIM wyróżniono m.in. program ARCHICAD.

Program ARCHICAD firmy GRAPHISOFT, sprzedawany przez firmę WSC Witold Szymanik i S-ka, to nowoczesny system projektowania w technologii BIM, przeznaczony do wykonywania wszelkich opracowań w zakresie architektury i budownictwa, a także do koordynowania oraz organizowania pracy zespołów projektowych. Zintegrowanie informacji o projektowanej budowli w modelu BIM pozwala w pełni panować nie tylko nad formą przestrzenną i technicznymi aspektami inwestycji, ale też nad jej harmonogramem i kosztami. Wymiana danych jest możliwa praktycznie ze wszystkimi programami inżynierskimi i programami do zarządzania projektami, z wykorzystaniem standardów wymiany danych wymaganych przez buildingSMART oraz inne organizacje zajmujące się implementacją BIM, w tym poprzez formaty IFC oraz BCF (Open BIM). Ułatwia to współpracę międzybranżową niezależnie od posiadanego specjalistycznego oprogramowania. ARCHICAD wprowadza przy tym rewolucyjne narzędzia koordynacji międzybranżowej, w tym wykrywanie kolizji.

Firma WSC Witold Szymanik i S-ka jest obecna na polskim rynku już ponad 25 lat. Od początku przedmiotem jej działalności jest sprzedaż najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego dla potrzeb architektury i budownictwa. Istotnym elementem działalności firmy są również szkolenia i popularyzowanie najnowszych rozwiązań informatycznych. Firma współpracuje z szeregiem uczelni wyższych w Polsce, wykorzystujących dostarczane przez nią oprogramowanie do celów dydaktycznych i badawczych. Od wielu lat jest propagatorem technologii BIM na polskim rynku. Prowadzi szkolenia związane z tematyką BIM. Jest organizatorem największej konferencji branżowej Nowe Oblicze BIM.

Fot. arch. WSC Witold Szymanik i S-ka
open