Home Aktualności AEC DESIGN – SZKOLENIA OPROGRAMOWANIA AUTODESK
AEC DESIGN – SZKOLENIA OPROGRAMOWANIA AUTODESK
0

AEC DESIGN – SZKOLENIA OPROGRAMOWANIA AUTODESK

0
0

AEC Design   do swojej oferty szkoleniowej wprowadza nową edycję  szkolenia z  tworzenia rodzin w Revit. Zakres szkolenia dostosowaliśmy do zmieniających się potrzeb rynku.  Szczególnie uwzględniając optymalizację modelowania BIM w różnych fazach projektu. 

 

Podczas szkolenia poznasz zasady przygotowywania rodzin Revit – od edycji rodzin systemowych (takich jak linia wymiarowa, czy ściana złożona), przez tworzenie rodzin lokalnych (ława schodkowa, pogrubienie płyty fundamentowej) po przygotowanie od podstaw rodzin wczytywalnych (etykieta, tabela rysunkowa, stół, słup prefabrykowany, okno, centrala HVAC).
Na szkoleniu pokażemy jak modelować w pełni sparametryzowane modele z uwzględnieniem przestrzeni dostępowych, pracować z parametrami współdzielonymi i skojarzonymi, wykorzystywać rodziny zagnieżdżone, polecenia warunkowe, profile wczytywalne, zarządzać widocznością i poziomem szczegółowości poszczególnych komponentów rodziny, czy tworzyć typoszeregi za pomocą plików tekstowych. Zdobyte podczas szkolenia umiejętności pozwolą uniezależnić się od udostępnianych w sieci modeli i dadzą możliwość samodzielnego przygotowania pełnowartościowych bibliotek rodzin Revit, niezależnie od tego czy jesteś architektem, konstruktorem, czy instalatorem.

Sprawdź całą ofertę naszych szkoleń: http://www.aecdesign.pl/szkolenia/

open