Home News DNI DEWELOPERA 2019 – JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH KONFERENCJI BRANŻOWYCH JUŻ TEJ JESIENI
DNI DEWELOPERA 2019 – JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH KONFERENCJI BRANŻOWYCH JUŻ TEJ JESIENI
0

DNI DEWELOPERA 2019 – JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH KONFERENCJI BRANŻOWYCH JUŻ TEJ JESIENI

0
0

16 października tego roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się VIII edycja konferencji Dni Dewelopera. Organizatorem wydarzenia jest Oddział Wrocławski Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dni Dewelopera to wydarzenie cykliczne, odbywające się w centrum stolicy Dolnego Śląska od 2010 roku. Od lat konferencja skupia najważniejsze osoby z branży deweloperskiej i wysokiej klasy specjalistów – poprzednia edycja zgromadziła ponad 550 uczestników i 40 wybitnych prelegentów. Tegorocznemu wydarzeniu przyświeca temat polityki miejskiej –  zmieniającemu się paradygmatowi zarządzania, wydatkowania pieniędzy i inwestycji. Nie zabraknie także dyskusji o budownictwie 4.0 w myśl wszechobecnej automatyzacji i robotyzacji, a także o nowych formach mobilności w mieście i arbitralnego nakładania dodatkowych opłat na inwestorów.

Wydarzenie współorganizowane przez Zachodnią Izbę Gospodarczą zostało objęte m.in Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wrocławia oraz Wojewody Dolnośląskiego. Bilety na konferencję są dostępne na stronie www.dnidewelopera.pzfd.pl

 

open