Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018-ANDRZEJ KACZAN, PREZES ZARZĄDU MOSTOSTAL KRAKÓW SA
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018-ANDRZEJ KACZAN, PREZES ZARZĄDU MOSTOSTAL KRAKÓW SA
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018-ANDRZEJ KACZAN, PREZES ZARZĄDU MOSTOSTAL KRAKÓW SA

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018!

Andrzej Kaczan
Prezes Zarządu
Mostostal Kraków SA

 

Andrzej Kaczan doświadczenie managerskie zdobywał w Pepsico-Trading jako regionalny manager sprzedaży, a następnie dyrektor regionalny. W latach 1998–2001 był dyrektorem operacyjnym w Pepsi-Cola GB Poland. Od 2001 roku pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży, a od 2002 roku dyrektora generalnego i prezesa zarządu JohnsonDiversey. W sierpniu 2014 roku został Prezesem Mostostalu Kraków.

Mostostal Kraków SA jest firmą budowlaną specjalizującą się w zakresie produkcji, dostawy i montażu konstrukcji stalowych oraz montażu mechanicznego maszyn i urządzeń przemysłowych. Firma jest spółką Grupy Budimex i od lat działa z sukcesem w najważniejszych sektorach branży: energetycznej, cementowej, hutniczej, mostowej, obiektów użyteczności publicznej oraz innych stalowych obiektów inżynierskich. W 2017 roku Mostostal Kraków uruchomił drugą Wytwórnię Konstrukcji Stalowych w Żłobnicy oraz utworzył nowy dział odpowiedzialny za spawanie gazociągów przesyłowych. Firma stawia na profesjonalizm oraz nowe technologie. W swoich realizacjach niejednokrotnie wykorzystywała technologię Naziemnego Skaningu Laserowego oraz oprogramowanie BIM, dzięki czemu otrzymywała zaawansowany model koordynacyjny 3D pozwalający zoptymalizować realizację kontraktu przy zachowaniu najwyższej jakości.

Największym sukcesem Prezesa Andrzeja Kaczana jest dokonanie pełnej restrukturyzacji spółki, podwojenie jej wielkości oraz –wskutek przeprowadzonych zmian – osiągnięcie rekordowych przychodów wynoszących przeszło 350 milionów PLN.

open