Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ ULFIG PREZES ZARZĄDU, SELENA SA
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ ULFIG PREZES ZARZĄDU, SELENA SA
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ ULFIG PREZES ZARZĄDU, SELENA SA

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Andrzej Ulfig posiada wieloletnie doświadczenie w branży handlowej i budowlanej. Z Seleną związany jest od 1994 r. Od 2005 r. kieruje spółką na rynku w Polsce, a od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Seleny SA.

Firma posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku chemii budowlanej i już od lat dziewięćdziesiątych w pionierski sposób rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii z wykorzystaniem m.in. pian, silikonów i uszczelniaczy. Dzisiaj oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku nie tylko w Polsce, ale też na świecie, a oferowany przez firmę asortyment stale się rozwija. Wśród propozycji znajdują się zaprawy poliuretanowe, piany, kleje, pianokleje, uszczelniacze, systemy ociepleń budynków, produkty do izolacji, masy polimerowo- -bitumiczne, ekrany pola elektrycznego, systemy i akcesoria budowlane. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku waha się od kilkunastu – do niemal 40%.

Największym osiągnięciem Seleny jako producenta jest dostarczanie fachowcom takich produktów, które spełniają wysokie wymogi jakościowe, techniczne czy prośrodowiskowe, a przede wszystkim mają wymierny wpływ na szybkość i efektywność pracy. Spółka chętnie bierze udział w ważnych społecznie programach, takich jak 4YoungEngineers dla młodej kadry inżynierskiej, ponieważ tego typu projekty to wspaniała inwestycja w przyszłość branży.

open