Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM JAKOŚCI – GERDA
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM JAKOŚCI – GERDA
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM JAKOŚCI – GERDA

0
0

Spółka jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć. Na przestrzeni ostatnich lat dokonała wielu znaczących i kluczowych dla przyszłości inwestycji.

Gerda jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć. Stosując innowacyjne technologie, osiąga najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie. Ścisła współpraca z kontrahentami, klientami, jak i ośrodkami badawczymi, certyfikującymi oraz instytucjami dbającymi o bezpieczeństwo, pozwala na ciągłe doskonalenie jakości oferowanych produktów. Ostatnie lata w Zakładach Gerda Starachowice oraz Gerda Sokołów przyniosły wiele znaczących i kluczowych dla przyszłości inwestycji. Zakład Gerda Starachowice wyposażony został w liczne innowacyjne urządzenia, m.in. automatyczną linię lakierniczą oraz zrobotyzowane stanowiska CNC do produkcji różnych grup produktowych.

Poczynione inwestycje, oprócz bezpośredniego wpływu na jakość produktów, oddziałują równie pozytywnie na postrzeganie firmy Gerda przez jej obecnych i przyszłych pracowników, stwarzają dla nich nowe kierunki rozwoju oraz poprawiają komfort pracy.

open