Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM JAKOŚCI – EJOT
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM JAKOŚCI – EJOT
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM JAKOŚCI – EJOT

0
0

Naszą zasadą jakości jest: EJOT® – Jakość łączy.

Od 1998 roku działamy w naszej siedzibie w Ciasnej koło Lublińca i chcemy kontynuować nasz sukces na polskim rynku. Wraz z liczącym dziś ok. 280 osób zespołem pracowników chcemy rozwijać swoją działalność w zakresie technologii połączeń.

Dbałość o wysoką jakość każdego, najmniejszego nawet szczegółu jest naszym priorytetem od fazy planowania aż po produkt końcowy. Naszą strategią jest konsekwentne dążenie do celu zero wad dla wszystkich produktów, procesów i usług, trwa także ciągły proces doskonalenia całego przedsiębiorstwa.

Jakość jest podstawą wszystkich działań w EJOT. Jako międzynarodowa firma bierzemy odpowiedzialność za jakość produktów i procesów pod kątem zgodności z międzynarodowymi normami oraz certyfikatami. Aby ten kierunek trwale utrzymać, EJOT Polska wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania, uzyskała i od lat utrzymuje certyfikaty norm: ISO 9001:2015, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, ISO 50001:2011, a także jednolite globalne standardy zarządzania we wszystkich lokalizacjach EJOT na całym świecie.

Laboratorium EJOT Polska wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt kontrolno-pomiarowy, to m.in.: mikroskop pomiarowy, maszyna współrzędnościowa, urządzenie do pomiaru grubości powłok pierwiastkowych, stopowych i wielowarstwowych na podłożach stalowych, urządzenie do pomiaru wskaźnika płynięcia MFR, urządzenie do analizy wilgotności i inne, które umożliwiają szczegółową analizę wyrobu na każdym etapie produkcji. Wyroby EJOT przechodzą szereg szczegółowych testów, w tym badanie szczelności, przewodnictwa, badanie sił nacisku i momentów oporowych w ramach testów funkcjonalności oraz badanie nośności łącznika przy użyciu maszyny wytrzymałościowej. Wszystkie badania mają na celu utrzymanie stałej najwyższej jakości, która wpływa na bezpieczeństwo podczas użytkowania wyrobów.

open