Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – AUSTROTHERM
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – AUSTROTHERM
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – AUSTROTHERM

0
0

Włożyliśmy dużo wysiłku, serca i pracy w budowanie wieloletniego przekazu na temat jakości materiałów termoizolacyjnych.

Zbudowanie silnej marki, kojarzonej z najwyższą jakością oferowanych produktów, było od początku naszym celem. Droga do osiągnięcia przyjętego założenia nie była jednak łatwa.

Jednym z przejawów naszej aktywności było zaangażowanie w Program Gwarancji Jakości Styropianu, zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Program uczynił wiele dobrego dla całej branży styropianowej. Inwestor indywidualny otrzymał narzędzie, dzięki któremu mógł samodzielnie zweryfikować jakość styropianu, czyli serca systemu ocieplenia. Mimo że program dobiegł końca, my w dalszym ciągu zachęcamy do weryfikowania parametrów materiałów termoizolacyjnych. W ostatniej dekadzie rozwinęliśmy również na dużą skalę produkcję energooszczędnego, szarego styropianu, który zaczął zastępować używany od dziesięcioleci styropian biały. Szare płyty występują w kilku odmianach i charakteryzują się jednym z najniższych współczynników przewodzenia ciepła. Największą popularnością w tej grupie produktowej cieszą się płyty Austrotherm EPS Fassada Premium oraz Austrotherm Reflex, powleczone nowoczesną powłoką ochronną.

Mówiąc o jakości, przeważnie mamy na myśli przede wszystkim doskonałe produkty. Należy jednak pamiętać, że firma to przede wszystkim ludzie. Austrotherm może poszczycić się zgranym i oddanym zespołem pracowników, których uczciwa praca przekłada się na sukces całego przedsiębiorstwa.

open