Home Nowy Numer BUILDER – WRZESIEŃ 2019
BUILDER – WRZESIEŃ 2019
0

BUILDER – WRZESIEŃ 2019

0
0

Projektowanie i realizacja obiektów użyteczności publicznej – centrów handlowych (str. 4., Architektura hybrydowa), biurowców (str. 80., Wieżowce Warszawy – Varso), nowoczesne technologie i digitalizacja procesów budowlanych (str. 12., Cyfryzacja w budownictwie) – to zagadnienia, które zdominowały bieżące wydanie „Buildera” i które wskazują kierunek, w jakim podąża dziś budownictwo, a wraz z nim branża budowlana tworząca nową rzeczywistość.

Nowoczesne technologie i standardy działania zwiększają efektywność oraz jakość przedsięwzięć budowlanych na wszystkich ich etapach: planowania, projektowania, realizacji i zarządzania. Tę nową rzeczywistość kreują zarówno doświadczeni architekci, inżynierowie i managerowie, jak również młodzi, rozpoczynający swoją karierę – ludzie nauki oraz praktyki.

To z nimi i dla ich środowisk tworzymy wspólnie „Buildera” tak szeroko popularyzującego nowoczesne rozwiązania dla wszystkich dziedzin budownictwa oraz architektury. Zapraszam do zgłębiania wiedzy o nich, polecając również lekturę Builder Science!

W tym miesiącu specjalne ukłony i słowa uznania kierujemy do Profesora Leonarda Runkiewicza z okazji Jego 80. urodzin, 60 lat pracy zawodowej i naukowej oraz prawie 20 lat przyjaźni z Builderem (str. 18.). 100 lat, Panie Profesorze!

Zapraszamy do lektury

DANUTA BURZYŃSKA
REDAKTOR NACZELNA

 

W tym numerze szczególnie polecamy okładkowy wywiad pt. Wiedza warta miliardy z Jarosławem Wielopolskim, Prezesem Multiconsult Polska, a także:

BIZNESParki handlowe w Polsce, CBRE, Trei Estate Poland

BUILDER SCIENCE – Cyfryzacja w budownictwie, mgr Anna Tryfon-Bojarska, mgr inż. Ewelina Wińska

DODATEK BIUROWCEKorona Warszawy – najwyższe z najwyższych VARSO, dr inż. arch. Anna Nowak, dr inż. arch. Hubert Markowski

ARCHITECTURE DESIGN – Architektura hybrydowa, dr inż. arch. Marcin Goncikowski,
prof. dr hab. inż. arch. Ewa Kuryłowicz

 

POBIERZ CAŁY NUMER po bezpłatnym zalogowaniu. 

 

open