Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – WIŚNIOWSKI
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – WIŚNIOWSKI
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – WIŚNIOWSKI

0
0

Inwestycje w rozwój zasobów ludzkich, technologię, park maszynowy pozwoliły zwiększyć nasze możliwości produkcyjne i spełniać wciąż rosnące wymagania klientów.

WIŚNIOWSKI już od 30 lat buduje pozycję lidera w branży. Okrągły jubileusz stał się także dobrym momentem do dokonania podsumowań i określenia strategii na następne lata. Założyciel firmy Andrzej Wiśniowski nie zatrzymuje tempa rozwoju. Podejmuje działania, które podnoszą jej wartość, a wyroby produkowane na najnowocześniejszych liniach spełniają najwyższe wymagania klienta – zarówno pod kątem jakości, bezpieczeństwa użytkowania, jak i modernistycznego designu. W sierpniu 2017 roku uzyskaliśmy pozwolenie na prowadzenie działalności w specjalnej strefie ekonomicznej. Fakt ten przyczynił się do zwiększenia działań inwestycyjnych. Systematyczna rozbudowa hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, wewnętrznych ciągów komunikacyjnych oraz biurowca ma zamknąć się na powierzchni 450 tys. m2. Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze produkty, stawiamy na optymalizację, automatyzację, robotyzację i digitalizację procesów produkcyjnych. W produkcji ogrodzeń wykorzystujemy lasery oraz automatyczne piły, a w obszarze konstrukcji aluminiowych i stalowych wdrożyliśmy specjalistyczne centrum obróbcze. Dbamy o najmniejszy podzespół, który wchodzi w skład komponentów produktów, dlatego też frezarki manualne zastąpiliśmy frezarkami sterowanymi numerycznie.

Rozwój przedsiębiorstwa nie sprowadza się jedynie do środków materialnych. Siłą napędową w firmie WIŚNIOWSKI są wykwalifikowani pracownicy. Dzięki ich kompetencji i profesjonalnemu podejściu stworzyliśmy rozbudowaną sieć Partnerów Handlowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Dbamy także o rozwój kadry produkcyjnej. Jesteśmy patronem szkoły zawodowej Praktyk. Absolwenci szkoły mają możliwość podjęcia u nas swojej pierwszej w życiu pracy.

open