Home News MARCOPOL PLUS – POŁĄCZENIA BEZ KOMPROMISÓW
MARCOPOL PLUS –  POŁĄCZENIA BEZ KOMPROMISÓW
0

MARCOPOL PLUS – POŁĄCZENIA BEZ KOMPROMISÓW

0
0

Marcopol, producent i dystrybutor elementów złącznych znanych od lat w Polsce oraz
w Europie, poszerza swoją ofertę o grupę produktów w klasie Premium.

Najwyższa, powtarzalna jakość, indywidualne cechowanie pojedynczych wyrobów zapewniające pełną identyfikowalność, znakowanie CE, nowe opakowania, wysokie parametry techniczne – to cechy charakterystyczne dla produktów w linii Marcopol Plus.

Marcopol Plus jest odpowiedzią na potrzeby rynku – podkreśla Piotr Pierowicz, Dyrektor Zarządzający
w firmie Marcopol. Coraz częściej, już nie wyłącznie dobra oferta cenowa ma wpływ na decyzję klienta, ale również najwyższe parametry jakościowe produktów, ich identyfikowalność, a także dokumentacja potwierdzająca produkt oraz nadzór nad procesami dostawcy.

Portfolio Marcopol Plus będzie sukcesywnie poszerzane. W pierwszym etapie oferta obejmie kilka grup produktowych dedykowanych dla branży budowlano-montażowej. Należą do nich m.in.: wkręty samowiercące w różnych powłokach ochronnych w tym bi-metaliczne, wkręty, kotwy, tuleje rozporowe, śruby do zamocowań w betonie.

Marcopol Plus to gwarancja niezawodności na każdym etapie: począwszy od montażu po długoletnią trwałość zamocowania. Rygorystyczna kontrola wszystkich etapów procesu produkcji przekłada się
na trwałość oferowanych połączeń.

Dla firmy Marcopol – wielokrotnie nagradzanej w prestiżowych konkursach – Marcopol Plus to kolejny krok na drodze rozwoju, potwierdzający jej miejsce w elitarnym gronie najlepszych dostawców techniki zamocowań w Europie.

open