Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – BLACHY PRUSZYŃSKI
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – BLACHY PRUSZYŃSKI
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – BLACHY PRUSZYŃSKI

0
0

Wysoka jakość wyrobu budowlanego gwarantem sukcesu firmy oraz uśmiechu na twarzach zadowolonych klientów.

Firma Blachy Pruszyński to największy polski producent stalowych pokryć/przekryć dachowych oraz systemów elewacyjnych. Nasze przedsiębiorstwo należy do grona firm rodzinnych, działa na polskim rynku od blisko 35 lat. W tym czasie daliśmy się poznać jako producent wyrobów budowlanych najwyższej jakości. Doskonała klasa naszych materiałów to efekt takich działań, jak staranna selekcja dostawców materiałów wsadowych, nowoczesny park maszynowy oraz Zakładowa Kontrola Produkcji.

Jest ona systematycznie rozbudowywana, tzn. zakres działania zakładowego laboratorium jest rozszerzany – stanowisko do badania właściwości mechanicznych (wytrzymałość na rozciąganie, ściskanie oraz zginanie), komora do badania zapalności wyrobów budowlanych metodą działania małego płomienia, komora solna do badania odporności korozyjnej powłok organicznych, lambdomierz do weryfikacji przewodności cieplnej materiałów stanowiących rdzeń płyt warstwowych oraz komora do badań starzeniowych. Dzięki tak szerokiemu systemowi kontroli ryzyko wytworzenia złej jakości wyrobu budowlanego ograniczone jest do minimum. Ponadto w sposób ciągły jesteśmy w stanie weryfikować jakość materiałów wsadowych dostarczanych przez naszych Partnerów w celu eliminowania ewentualnych wad jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego.

Wysoka jakość wyrobu budowlanego to nie tylko jego wyśmienite właściwości techniczne, to także doskonała obsługa od momentu złożenia zamówienia do dostawy na plac budowy. Jednakże to wszystko nie mogłoby być zrealizowane bez profesjonalnie przygotowanego zespołu naszych pracowników. Stawiamy na ludzi wykształconych, otwartych na wyzwania, chcących dać to, co najlepsze dla firmy, jak również zainteresowanych dalszym swoim rozwojem. W związku z tym nie szczędzimy środków i działań, aby umożliwić im to, poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, kursach, itd.

 

open