Home PATRONATY LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – BLACHOTRAPEZ
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – BLACHOTRAPEZ
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – BLACHOTRAPEZ

0
0

Przeistoczenie w międzynarodową korporację odbyło się za sprawą równoległych inwestycji w jakość produkcji.

Lata 2007–2019 to dynamiczny rozwój, do którego firma była przygotowywana od wczesnych lat 90. Rozpoczął się proces umiędzynarodowienia: ruszyła sprzedaż oraz dystrybucja m.in. w Czechach, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech, Białorusi, Litwie i Łotwie, a także założono pierwsze spółki z własnym zapleczem produkcyjnym i logistycznym w Czechach, Niemczech, naSłowacji. W ten sposób zapewniona zostaje wysoka jakość obsługi. W ostatnim roku rozpoczęła działalność także kanadyjska spółka Solid Steel.

Przeistoczenie w międzynarodową korporację odbyło się za sprawą równoległych inwestycji w jakość produkcji. W ciągu ostatnich dwóch lat rozbudowano polską strukturę o dwie nowoczesne i w pełni zautomatyzowane hale produkcyjne, umożliwiające digitalizację procesów. W jednej z nich produkowany jest nowy segment oferty, stalowe lub wykonane z PVC rynny KROP. Nasze zaplecze produkcyjne spełnia wymagania zagranicznych partnerów, takich jak TATA Steel czy thyssenkrupp, z którym łączy firmę 20 lat współpracy. To ważny wyznacznik jakości – w Polsce Blachotrapez jest wyłącznym dystrybutorem produktu tego międzynarodowego lidera. W chwili obecnej wszystkie polskie hale obejmują powierzchnię blisko 14 000 m². Jednocześnie rozwijane są zagraniczne spółki – w zeszłym roku w Czechach oddano do użytku centralny magazyn, a obecnie powstaje hala produkcyjno- magazynowa. Zwiększenie mocy produkcyjnych daje ogromną przewagę.

Firma zachowuje elastyczność. Stale rozwijane są technologie pozwalające tworzyć produkty w pełni odpowiadające aktualnym potrzebom rynku i klienta. W produkcji blachodachówek stosowany jest Safe Profiling System, który m.in. pozwolił zapewnić dla 6 powłok pisemną gwarancją równą bądź przekraczającą 35 lat. SPS pozwala produkować blachodachówki o wszelkich wzorach i przetłoczeniach.

open