Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – SOUDAL
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – SOUDAL
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW – SOUDAL

0
0

Od wielu lat wprowadzamy na rynek rozwiązania, które na długo wyznaczają trendy w branży.

Międzynarodowy sukces firmy Soudal wynika z konsekwentnego rozwijania innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymywania niezmiennie wysokiej jakości produktów. Od wielu lat wprowadzamy na rynek rozwiązania, które wyprzedzają potrzeby klientów i na długo wyznaczają trendy w branży. W ubiegłym roku poszerzyliśmy naszą ofertę w zakresie rozwiązań energooszczędnych. Rozbudowaliśmy nasz flagowy system „ciepłego montażu” – Soudal Window System. Wprowadziliśmy do oferty masy uszczelniające Soudatight – elastyczne i wodoodporne membrany paroszczelne – oraz poszerzyliśmy ofertę taśm, folii i włóknin. W naszej ofercie pojawiły się także rozwiązania dedykowane dla budownictwa energooszczędnego – system profili do montażu okien w warstwie ocieplenia – Soudal Window Insulation. W tej chwili oferujemy kompleksowy i bardzo rozbudowany system do ciepłego montażu stolarki otworowej, który stanowi doskonałe rozwiązanie dla odbiorców rządowego programu „Czyste Powietrze”. Soudal Window System jest rekomendowany przez Instytut Techniki Budowlanej.

Nie zapominamy tak że o potrzebach odbiorców indywidualnych, którzy coraz chętniej sięgają po nasze produkty. Znacznie rozszerzyliśmy ofertę naszych klejów – uszczelniaczy z rodziny FIX ALL. Na rynku wkrótce pojawią się dwa nowe, innowacyjne produkty: Fix All High Tack Clear, transparentny klej o wysokiej sile chwytu początkowego do niewidocznego łączenia różnych materiałów oraz Fix All Extreme Power – najsilniejszy klej hybrydowy na rynku.

Trudno mówić o dokładnych kwotach, które przeznaczamy na rozwój pojedynczych produktów i systemów – to jeden z naszych kluczowych oraz stałych elementów strategii rozwoju. Traktujemy to jako długofalową inwestycję w przyszłość i dzięki temu jesteśmy jednym z największych oraz najszybciej rozwijających się graczy na rynku produktów chemii budowlanej na całym świecie.

open