Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JAROSŁAW BUSZEWSKI PREZES ZARZĄDU, BUSZREM SA
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JAROSŁAW BUSZEWSKI PREZES ZARZĄDU, BUSZREM SA
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JAROSŁAW BUSZEWSKI PREZES ZARZĄDU, BUSZREM SA

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, nktóre wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Jarosław Buszewski jest związany z branżą budowlaną od 38 lat, natomiast funkcję Prezesa firmy BUSZREM pełni od 30 lat. To człowiek z wizją, który od początku z powodzeniem kieruje spółką.

BUSZREM SA jest polską grupą skupiającą swoją działalność wokół sektora budowlanego. Zapoczątkowana w 1989 roku jako firma budowlano- montażowa, w kolejnych latach rozwijała i poszerzała swoją aktywność w Piotrkowie Trybunalskim oraz makroregionie łódzkim. Przedsiębiorstwo dynamicznie działa na warszawskim rynku jako deweloper i generalny wykonawca. Jego inwestycje to między innymi warszawskie osiedla: Kasztanowy Park (Włochy), Rakuszanki (Ursus), Willa Modrzewie (Włochy), Mokotowska Szpilka (Mokotów) i najnowsze – Twój Żoliborz (Żoliborz). Firma jest jednym z największych w Polsce producentów kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej oraz małej architektury.

Największym sukcesem Prezesa Jarosława Buszewskiego jest znaczne zwiększenie produkcji na rynek krajowy oraz eksport, co przełożyło się na sukces sprzedażowy przedsiębiorstwa. Ponadto BUSZREM nieustannie stara się dostosowywać ofertę produktową do potrzeb rynku. Od 2011 roku firma intensywnie inwestuje w technologię opartą o wielkogabarytowe prefabrykaty keramzytowe i żelbetowe, które znajdują zastosowanie w szybkim budowaniu zaawansowanych technologicznie budynków.

open