Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – WALDEMAR SZOSTAK BUSINESS DIRECTOR BUILDING COMPONENTS, RUUKKI POLSKA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – WALDEMAR SZOSTAK BUSINESS DIRECTOR BUILDING COMPONENTS, RUUKKI POLSKA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – WALDEMAR SZOSTAK BUSINESS DIRECTOR BUILDING COMPONENTS, RUUKKI POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Waldemar Szostak z branżą lekkiej obudowy związany jest od 1993 roku. Od 20 lat odpowiada za prowadzenie biznesu komponentów budowlanych w segmencie B2B, najpierw w Metalplast Oborniki, a potem, od 2005 roku, w Ruukki Construction Polska.

Dzięki 45-letniemu doświadczeniu w produkcji lekkiej obudowy ściennej i dachowej firma Ruukki doskonale zna lokalny rynek oraz potrzeby polskich klientów. Przynależność do międzynarodowego koncernu stalowego SSAB z zakładami produkcyjnymi na całym świecie pozwala z kolei czerpać z wiedzy, możliwości oraz doświadczeń dostępnych w ramach sieci SSAB i Ruukki. Produkty Ruukki znalazły zastosowanie m.in. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, w najwyższym w Polsce magazynie wysokiego składowania Amica we Wronkach czy w Hali 100-lecia KS Cracovia 1906 z Centrum Sportu Osób Niepełnosprawnych w Krakowie.

Zasługą Waldemara Szostaka jest znaczne rozszerzenie oferty produktowej spółki poprzez wprowadzenie unikalnych na rynku rozwiązań wzbudzających duże zainteresowanie wśród klientów. Działy badawczo-rozwojowe wykonują ogromną pracę, by wyprzedzać konkurencję i zapoczątkowywać innowacyjne produkty oraz rozwiązania, takie jak: energooszczędne płyty Ruukki Energy, kasetony solarne Liberta Solar czy systemy fasadowe Ruukki Forma i Ruukki Emotion.

open