Home Architecture Design LAUREACI DYPLOMU Z ARCHICADEM
LAUREACI DYPLOMU Z ARCHICADEM
0

LAUREACI DYPLOMU Z ARCHICADEM

0
0

Z przyjemnością prezentujemy Państwu prace nagrodzone w drugiej edycji organizowanego przez nas Konkursu „DYPLOM Z ARCHICADEM” (edycja 2018/2019).

W tym roku oceniliśmy 161 prac — 78 dyplomowych prac inżynierskich i 83 magisterskie. Tegoroczny Konkurs cieszył się więc ogromnym powodzeniem, podobnie jak ubiegłoroczna edycja. Prace nadesłali studenci praktycznie wszystkich uczelni w Polsce, którzy swoje magisterskie i inżynierskie prace dyplomowe wykonali z wykorzystaniem programu ARCHICAD firmy GRAPHISOFT. Do wygrania były wysokie nagrody pieniężne i rzeczowe.

POBIERZ KATALOG Z NAGRODZONYMI PRACAMI

Prace oceniało jury w składzie:
• mgr inż. arch. Robert Konieczny (KWK Promes) — przewodniczący,
• mgr inż. arch. Piotr Buśko (Biuro Projektowe PROFIL),
• mgr inż. arch. Wojciech Gwizdak (2G Studio),
• mgr. inż. arch. Szymon Wojciechowski (APA Wojciechowski),
• mgr inż. arch. Witold Szymanik (WSC),
• mgr inż. arch. Rafał Ślęk (WSC) — sekretarz organizacyjny.

Celem Konkursu jest promocja młodych, zdolnych architektów wykorzystujących możliwości oprogramowania BIM, a także zachęcenie studentów do stosowania najnowszych zdobyczy technologii informatycznych. Na Konkurs można nadsyłać magisterskie i inżynierskie prace dyplomowe w zakresie architektury, urbanistyki, architektury wnętrz i architektury krajobrazu, wykonane z wykorzystaniem programu ARCHICAD firmy GRAPHISOFT.

Trwa kolejna, trzecia edycja Konkursu, do której zgłaszane mogą być prace dyplomowe obronione w roku 2019. Po jej rozstrzygnięciu również ukaże się publikacja prezentująca nagrodzone prace, podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych edycji. Zwracamy się z gorącą prośbą o propagowanie Konkursu wśród studentów. Mamy nadzieję, że udział w nim ułatwi najlepszym absolwentom start w zawodzie.

Witold Szymanik
architekt
prezes zarządu WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.
GRAPHISOFT Center Poland

open