Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JANUSZ KOMURKIEWICZ CZŁONEK ZARZĄDU, FAKRO SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JANUSZ KOMURKIEWICZ CZŁONEK ZARZĄDU, FAKRO SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JANUSZ KOMURKIEWICZ CZŁONEK ZARZĄDU, FAKRO SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Janusz Komurkiewicz od 25 lat jest związany z branżą budowlaną i tyle również pracuje w FAKRO. Od 2008 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu.

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 28 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych z około 15-procentowym udziałem w rynku globalnym.

W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach oraz sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, kołnierze, sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, oddymianie, akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, akcesoria montażowe, folie oraz membrany. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 4000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych i 17 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie oraz Ameryce.

Największym sukcesem Janusza Komurkiewicza było utworzenie od podstaw w firmie profesjonalnego działu marketingu, który uczynił markę FAKRO rozpoznawalną w 50 krajach na całym świecie. Spółka nieustannie poszerza również ofertę, a co za tym idzie – sieć dystrybucji oferując kompleksową ofertę z linii FAKRO INNOVIEW: okna fasadowe, drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi wejściowe i bramy garażowe.

open