Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – BARTOSZ ALEKSANDER GOLIS, PREZES ZARZĄDU WEGNER SP. Z O.O. SP. K.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – BARTOSZ ALEKSANDER GOLIS, PREZES ZARZĄDU WEGNER SP. Z O.O. SP. K.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – BARTOSZ ALEKSANDER GOLIS, PREZES ZARZĄDU WEGNER SP. Z O.O. SP. K.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Bartosz Aleksander Golis jest związany z branżą budowlaną od 2004 roku. Od siedmiu lat zarządza Spółką Wegner – wielkopolską firmą o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki jego skutecznemu zarządzaniu – w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie oraz dobrą znajomość branży – działalność Wegner stała się dostrzegalna we wszystkich sektorach branży. Duża dynamika rozwoju sprawiła, że zarządzane przez niego przedsiębiorstwo coraz mocniej zaznacza swą pozycję na rynku, z sukcesem konkurując z korporacjami o ogólnoświatowym zasięgu.

Wegner to jeden z liderów branży budowlanej. Elementami, które pozwoliły uzyskać ten status, są nie tylko dekady przepracowane na budowach, a w ciągu nich dziesiątki skutecznych realizacji, ale i nieustanne poszukiwanie najnowocześniejszych rozwiązań, ponadprzeciętne zaangażowanie oraz doświadczona, profesjonalna kadra inżynierska. Imponuje rozwój firmy przy niezmiennym zadowoleniu klienta. Inżynierowie Wegner to zespół ekspertów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali podczas wielu lat kształcenia, aktywnej pracy oraz stawiania czoła nieprzewidzianym sytuacjom. Nieustanne poszerzanie kompetencji, systematyczna obserwacja branży i nowatorskich rozwiązań doprowadziły do licznych rekomendacji będących następstwem realizacji wielomilionowych inwestycji.

2018 rok był dla Wegner rokiem przełomowym, rokiem poważnych wyzwań związanych z przeprowadzeniem dużych zmian w organizacji przedsiębiorstwa. Całkowita restrukturyzacja firmy jest zasługą Prezesa Bartosza Aleksandra Golisa i przyczyniła się do stworzenia solidnej podstawy do dalszego dynamicznego rozwoju. Największym osiągnięciem firmy Wegner jest jednak fakt, że posiada ona zgrany oraz kompetentny zespół, który mimo trudności potrafi osiągnąć zamierzone cele.

open