Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ KAROLEWSKI WICEPREZES ZARZĄDU, PONZIO POLSKA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ KAROLEWSKI WICEPREZES ZARZĄDU, PONZIO POLSKA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ KAROLEWSKI WICEPREZES ZARZĄDU, PONZIO POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Andrzej Karolewski jest związany z Ponzio od ponad 25 lat. Od początku istnienia firmy w Polsce uczestniczył w jej tworzeniu i rozwoju. Wyznaczył wiele kierunków rozwoju, dzięki którym systemy Ponzio stały się rozpoznawalne i znaczące w branży. Innowacyjne rozwiązania przynoszą uznanie firmie nie tylko na naszym rynku, ale i europejskim. Dzięki opracowanej wspólnie z całym Zarządem przedsiębiorstwa strategii rozwoju firma stała się też jednym z liderów, jeśli chodzi o logistykę i bardzo sprawną obsługę klientów. Duży nacisk na eksport spowodował znaczne zwiększenie sprzedaży i dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni ostatnich kilku lat. W efekcie podjęto decyzję o budowie nowej hali produkcyjno-magazynowej, która została właśnie uruchomiona, co jeszcze zwiększy wydajność firmy i podniesie standard obsługi klientów. To właśnie do tej grupy producentów skierowany jest szereg zainicjowanych przez Andrzeja Karolewskiego działań, które poprzez swój kompleksowy zakres mają na celu pełne wsparcie klientów.

Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które są wykorzystywane w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa. Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury.

open