Home News MASZYNY DLA PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW!
MASZYNY DLA PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW!
0

MASZYNY DLA PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW!

0
0

Już za niecałe dwa miesiące w Poznaniu rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w tej części Europy.

Już za niecałe dwa miesiące w Poznaniu rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w tej części Europy. Mowa oczywiście o targach BUDMA, ale tym razem, po dwuletniej przerwie, na targowej arenie pojawi się to, na czym nam najbardziej zależy – najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów maszyn, sprzętu budowlanego i rozwiązań dla budownictwa infrastrukturalnego w ramach targów INTERMASZ oraz INFRATEC.

Poznańskich targów budownictwa szczególnie przedstawiać nie trzeba. Ponad 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów, 50 000 zwiedzających i przepełnione budowlanymi nowościami stoiska. BUDMA na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych imprez targowych, nie tylko w naszym kraju. To, co najbardziej nas zadowala, to fakt, że w Poznaniu nie zabraknie najnowszych propozycji maszyn budowlanych i sprzętu peryferyjnego. A będzie o czym rozmawiać na stoiskach, bowiem wystawcy zapowiadają sporo nowości. W końcu czekaliśmy na to długie dwa lata.

Kogo zobaczymy na INTERMASZU?

W strefie maszyn budowlanych spodziewać się możemy ekspozycji kilkudziesięciu firm prezentujących swoją najnowszą ofertę, a w tym znane i cenione na rynku marki, m.in. Volvo, Wacker Neuson, który pokaże praktycznie wszystkie swoje maszyny, na czele z ich bestsellerem, czyli nowej generacji koparkami kompaktowymi serii ET. Nowych rozwiązań technologicznych możemy także spodziewać się na ekspozycji marek dystrybuowanych przez Serafin, a więc Avant, Digga czy Hunklinger. Nowe propozycje oraz hity sprzedaży na swoim stoisku zapowiadają m.in. Volvo Maszyny Budowlane czy HKL Baumaschinen oferujący kilka mocnych marek, jak np. Kubota, Atlas Copco oraz sprzęt spod znaku Fayat Bomag.

Rozwiązania dla sektora budownictwa infrastrukturalnego zaprezentuje m.in. firma Melba Swintex, czołowy producent artykułów do tymczasowego zarządzania ruchem drogowym. Ciekawe rozwiązania i możliwości przedstawi także firma WS Schwichtenberg, producenta m.in. form do bloków oporowych, zapór drogowych, płyt drogowych i gotowych wyrobów.

Przyszłoroczne targi to także silna reprezentacja firm oferujących rozwiązania z zakresu szalunków i rusztowań. I tak, w Poznaniu zobaczymy aktualną ofertę m.in. Bau-Form, Olan, Krause, MFE Formwork, Delta, Inter-Bis, Lockhard, Plettac, czy również Huck Polska.

A co z osprzętem?

I tutaj znajdziemy sporo ciekawych rozwiązań. Szczególną uwagę warto zwrócić na szwedzkiego producenta tiltrotatorów, szybkozłączek, akcesoriów i osprzętu do koparek i koparko-ładowarek, firmę Steelwrist. Jeśli szukamy rozwiązań z zakresu rozładunku czy przeładunku towarów z pomocą przyjdzie nam firma Befard, która oferuje żurawie przeładunkowe typu HDS, ale także szeroką gamę hydraulicznego osprzętu roboczego.

Każdy sprzęt wymaga serwisowania, wymiany części użytkowych czy materiałów eksploatacyjnych. Z pomocą przyjdzie nam firma JK Elektro Technik, bezpośredni dystrybutor części, akcesoriów oraz części do maszyn budowlanych, wózków widłowych oryginalnych producentów, takich jak np. Iskra, Bosch, Valeo, Prestolite.

W Poznaniu zobaczymy także ofertę sprzętu brukarskiego oraz lekkich maszyn budowlanych, którą zaprezentuje firma Mimal. Odpowiedni transport elementów szklanych za pomocą zaawansowanych manipulatorów zapewni nam firma Glassland, a pozostałe materiały budowlane w komfortowy i bezpieczny sposób przewieziemy dzięki wózkom widłowym Hyundai, Hangcha, ładowarkami MERLO czy też podnośnikami marki Konecranes – te zaprezentuje firma Toolmex Truck, a ładowacze czołowe TUR znajdziemy na stoisku firmy Olimet.

Targi INTERMASZ oraz INFRATEC: 4-7 lutego 2020, Poznań

W tym samym czasie: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

open