Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDREY KLYMENKO DYREKTOR GENERALNY RCE, REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDREY KLYMENKO DYREKTOR GENERALNY RCE, REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDREY KLYMENKO DYREKTOR GENERALNY RCE, REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Andrey Klymenko z branżą budowlaną związany jest od około 20 lat. W latach 2002–2016 zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego Reynaers Ukraina, wcześniej był Dyrektorem Regionu, odpowiedzialnym m.in. za Rosję, Białoruś, Kazachstan, Gruzję i Mołdawię. Ukończył Ukrainian Agricultural Academy oraz studia MBA (Kyiv-Mohyla Business School). Od 2017 roku pełni rolę Dyrektora Generalnego Reynaers Central Europe (RCE). W tym okresie firma pozyskała znaczące projekty oraz zanotowała istotny wzrost obrotów. W porównaniu z poprzednimi latami osiągnęła rekordowe wyniki, zarówno na polskim rynku, jak i w krajach regionu. Andrey Klymenko jest odpowiedzialny za przeprowadzenie wielu inwestycji mających na celu rozwój firmy.

Reynaers Aluminium jest wiodącym producentem innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych systemów aluminiowych do produkcji okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych. Jest partnerem architektów, inwestorów i wykonawców; eksperci firmy oferują wsparcie na każdym etapie procesu projektowego oraz budowlanego. Reynaers Aluminium rozwija również innowacje cyfrowe, m.in. pokój rzeczywistości wirtualnej Avalon, który służy jako narzędzie pracy zespołowej dla architektów, konstruktorów i inwestorów oraz ułatwia ocenę i znalezienie najlepszych rozwiązań inżynieryjnych. Reynaers Aluminium powstała w 1965 roku w Belgii, jest częścią dużej międzynarodowej grupy Reynaers. W Polsce działalność rozpoczęła w 1989 roku. W oddziale w Piasecznie znajduje się centrum szkoleniowo-badawcze z nowoczesną komorą testową, centrum produkcyjne oraz magazyn. Polski oddział jest centrum logistycznym dla krajów regionu (RCE): Czech, Słowacji, Litwy, Estonii, Łotwy i Węgier.

open