Home News ALSTAL GRUPA BUDOWLANA LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU
ALSTAL GRUPA BUDOWLANA LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU
0

ALSTAL GRUPA BUDOWLANA LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU

0
0

W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu „Lider Polskiego Biznesu”. Nominację i złotą statuetkę Lidera Polskiego Biznesu otrzymała ALSTAL Grupa Budowlana oraz Prezes Zarządu – Jarosław Szczupak, który osobiście uczestniczył w Gali.

Podczas części oficjalnej wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek. ALSTAL Grupa Budowlana oraz Prezes Zarządu – Jarosław Szczupak otrzymali to prestiżowe wyróżnienie za m.in. imponujący, wielopłaszczyznowy rozwój oraz doskonałe wyniki finansowe, a także za ekoimperatywność oraz inspirujące projekty lokalne.

– Ogromnie się cieszę, że mogłem odebrać tę statuetkę. To dla mnie wielki zaszczyt. Takie nagrody  bardzo motywują i sprawiają, że ALSTAL Grupa Budowlana może stawiać kolejne kroki milowe w branży. To nagroda za cierpliwość i konsekwencję w realizowaniu naszej długoterminowej strategii. Mamy ogromne doświadczenie i bogate portfolio. Każdy projekt traktujemy jak niezwykłe wyzwanie i to jest nasza recepta na sukces.  – podsumował Prezes Zarządu ALSTAL Grupy Budowlanej, Jarosław Szczupak.

ALSTAL Grupa Budowlana od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych. Profil działalności firmy obejmuje realizacje projektów z zakresu budownictwa sportowo-rekreacyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego, szpitali i centrów medycznych oraz renowacji obiektów zabytkowych.

– Każda ukończona budowla cieszy, ale kilka projektów było dla nas szczególnych. To na pewno toruńska MotoArena, która pozwoliła naszej firmie „wypłynąć na szerokie wody” oraz największy aquapark w Polsce – Termy Maltańskie w Poznaniu. Na chwilę obecną takim, unikatowym w skali kraju, projektem jest Fabryka Wody, którą budujemy w samym sercu Szczecina – dodaje Prezes Zarządu Alstal Grupy Budowlanej, Jarosław Szczupak.

W tegorocznej Gali, wśród blisko 2 tysiące gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski – członków BCC, znaleźli się także członkowie rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, wybitni przedstawiciele świata kultury, nauki, duchowieństwo i znani publicyści.

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom – szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

open