Home News BLACHY PRUSZYŃSKI NA TARGACH BUDMA 2020
BLACHY PRUSZYŃSKI NA TARGACH BUDMA 2020
0

BLACHY PRUSZYŃSKI NA TARGACH BUDMA 2020

0
0

Za nami 4 dni Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Firma Blachy Pruszyński powróciła ze Złotym Medalem oraz statuetką Acantus Aureus.

 

Debiut nowej powłoki hybrydowej PURMAX spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientów, ale nie tylko ona cieszyła się zainteresowaniem. Uwagę przyciągają również wyroby przeznaczone do projektów inwestycyjnych. Doskonałym przykładem są płyty warstwowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej PIRTECH, które są dostępne w różnych grubościach i przetłoczeniach oraz znajdują zastosowanie na dachu, jak również jako element konstrukcji.
Poza wyrobami firmy, można było zobaczyć się z zawodnikami MMA i boksu – Mariuszem Pudzianowskim, Krzysztofem Głowackim i Damianem Janikowskim. Rozdawane były kalendarze z ich podobiznami na których nasi ambasadorowie złożyli podpisy. Była to też doskonała okazja do zdjęcia z wybranym idolem. Blachy Pruszyński prezentowało się na dwóch stoiskach. To większe było przeznaczone przede wszystkim do spotkań biznesowych, a drugie w postaci naczepy z naszego Mobilnego Centrum Szkoleniowego miało na celu prezentację firmy od strony technicznej. Właśnie na tym stoisku, można było porozmawiać z dekarzami, którzy przedstawiali jak w praktyce sprawdzają się nasze blachodachówki.

Wszystkim odwiedzającym Blachy Pruszyński dziękuje za zainteresowanie i ma nadzieję na kolejne spotkania!

 

 

open