Home Builder Exclusive RAZEM KU LEPSZEMU – REYNAERS ALUMINIUM
RAZEM KU LEPSZEMU – REYNAERS ALUMINIUM
0

RAZEM KU LEPSZEMU – REYNAERS ALUMINIUM

0
0

„Współpraca z architektami to jeden z filarów działalności Reynaers Aluminium. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w realizacji projektów tworzonych przez pracownię Medusa Group. 

Niezależnie od tego, czy jest to dom prywatny, czy duży komercyjny kompleks, np.zrealizowany przez grupę BUMA park biurowy DOT Office w KrakowieWspółpraca z Medusa Group pomaga nam się rozwijać, stawia przed nami ciekawe wyzwania i daje ogromną satysfakcję. Gratulujemy wszystkich projektów, wyjątkowych realizacji, prestiżowych nagród i życzymy kolejnych dwudziestu lat sukcesów. Ten rok jest szczególny również dla nas – w 2019 r. upływa 30 lat od rozpoczęcia sprzedaży systemów Reynaers Aluminium w Polsce”.

 

 

Indywidualne podejście, cyfrowe innowacje

Reynaers Aluminium to specjalista w projektowaniu zrównoważonych i energooszczędnych systemów aluminiowych do produkcji okien, drzwi, ścian osłonowych oraz ogrodów zimowych. Załoga firmy działa w myśl zasady, że partnerstwo jest kluczem do sukcesu. Eksperci służą merytorycznym wsparciem na wszystkich etapach procesu  projektowego i budowlanego. Firma nieustannie rozwija również nowoczesne narzędzia cyfrowe – jednym z nich jest pokój rzeczywistości wirtualnej Avalon, umożliwiający pracę nad rozwiązaniami inżynierskimi w realistycznej trójwymiarowej przestrzeni. Producent jest zawsze gotowy zaproponować również rozwiązanie indywidualne, dostosowane do niestandardowych wymagań. Dysponuje bowiem rozbudowanym działem technicznym i własnymi centrami badawczymi, dzięki czemu stale rozwija ofertę systemów aluminiowych. Co więcej, bada potrzeby architektów oraz inwestorów, śledzi trendy w branży budowlanej i przede wszystkim uważnie słucha partnerów, szukając rozwiązań, które pomagają urzeczywistniać odważne i wymagające projekty. Patrzy w przyszłość – Reynaers Aluminium jest uczestnikiem zmian we współczesnej architekturze i budownictwie.

 

ENGLISH VERSION

open