Home Architecture Design NOTI STUDIO – NOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY
NOTI STUDIO – NOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY
0

NOTI STUDIO – NOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

0
0

Po 15 latach na rynku meblarskim, marka NOTI to już nie tylko rozpoznawalny design i wysoka jakość ręcznie wykonywanych produktów. Z początkiem 2020 roku otwarte zostało NOTI STUDIO na warszawskiej Sadybie.

Galeria Noti w warszawskiej Domotece zakończyła swoją działalność wraz z końcem roku 2019. Wraz z nową dekadą otwieramy nowy rozdział.

NOTI STUDIO, showroom mieszczący się na ulicy Okrężnej 36, w zabytkowej willi pochodzącej z 1923 roku, służyć ma nie tylko wszechstronnej prezentacji oferty marki NOTI, ale również ma za zadanie kreowanie branżowych wydarzeń skupiających pasjonatów designu oraz miłośników polskiego rzemiosła.

NOTI STUDIO ma być miejscem spotkań biznesowych, projektowych oraz warsztatowych dla klientów indywidualnych, inwestorów, projektantów. Ma zapraszać do wymiany podglądów, dyskusji na temat designu, integrować środowiska biznesowe, artystyczne
i dziennikarskie.

W odświeżonych i starannie zaprojektowanych wnętrzach NOTI STUDIO, można zapoznać się z aktualną propozycją firmy, porozmawiać o nowych projektach czy trendach wnętrzarskich, wybrać wykończenia mebli.
Tonacja kolorystyczna tego miejsca zainspirowana została światem natury: odcienie ziemi, piasku, kamienia i zieleni połączone z bielą i czernią tworzą pełną harmonii przestrzeń.

NOTI STUDIO: piękne wnętrza, dobry design, kompetentna obsługa.

Spotkajmy się w NOTI STUDIO na Sadybie! To miejsce, które warto znać. NOTI STUDIO czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Zapraszamy.

open